На Чугуївщині урочисто відзначили 175-річчя з дня народження Іллі Рєпіна. ФОТО

Ірина Куліченко, 6 августа 2019, 11:05
 

У Чугуєві, на малій батьківщині видатного художника Іллі Юхимовича Рєпіна, завершився ХХ Міжнародний рєпінський пленер.

У рамках заходу відбулася й урочиста церемонія вручення премії імені І. Ю. Рєпіна за видатні твори скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва та монументального мистецтва. Для участі у конкурсі цьогоріч було представлено понад 150 робіт талановитих авторів із Харківщини, Київщини, Дніпропетровщини та Полтавщини.

Дипломи Лауреата та грошову винагороду у розмірі 35 тис грн. цьогоріч отримали: в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» — харків’янин Володимир Шаповалов за серію керамічних творів «Людина, природа, Всесвіт»; у номінації «Скульптура» — Анатолій Кущ за серію скульптур «Коло Свороже» (м. Київ); у «Монументальному мистецтві» переможцями із серією мозаїк стали Костянтин Чернявський та Володимир Колесников (м. Київ).

Навіть через 175 років після народження Іллі Рєпіна його ім’я продовжує збирати навколо себе кращих майстрів пензлю. За творчим натхненням щорічно на малу батьківщину художника з’їжджаються живописці з різних куточків світу, щоб продемонструвати свій талант і непересічне вміння побачити та відтворювати прекрасне. 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу