Галерея «Мистецтво Слобожанщини» запрошує на виставку живопису «Кольорова наснага»

Ірина Куліченко, 5 августа 2019, 13:56
 

З 9 по 23 серпня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка живопису Геннадія Валевахіна «Кольорова наснага».

В експозиції виставки представлені пейзажі нашого краю, написані в різні пори року. Перед нами постають невеликі стрімкі річки, закутані в обійми таємничого лісу, мальовничі квітучі галявини, безкрайні простори степу. Але автор не тільки фіксує на полотні побачені природні красоти, але і вносить до своїх робіт власне світовідчуття і частинку душі.
 
Не дивлячись на те, що Геннадій Валевахін є художником-аматором, його роботи виконані з великим старанням та натхненням, та приковують увагу своїми колірними поєднаннями та легким настроєм. Кожна робота художньо відрізняється одна від іншої: є і ретельно прописані композиції з великою кількістю деталей і нюансів, а є твори, написані широким, експресивним мазком. Але вся творчість автора наповнена світлом, спокоєм і відчуттям свободи. Запрошуємо усіх глядачів відчути цей стан, та ближче познайомитись з творчістю Геннадія Миколайовича Валевахіна.
 
Урочисте відкриття персональної виставки живопису Геннадія Валевахіна «Кольорова наснага» відбудеться 9 серпня о 17:00.
 
Довідка. Геннадій Миколайович Валевахін, полковник запасу, народився в 1938 році в м.Свободний Хабаровського краю. Почав малювати в юнацькі роки, але подальше навчання і робота змусили відкласти на довгі роки любов до живопису. У 2014 році Г. М. Валевахін відправився на заняття з живопису в студію ArtPeople. Завдяки керівнику студії Світлані Євгенівні Юдіної, освоїв техніку роботи мастихіном. Його картина «Снігурі» була представлена на передачі «Харкiв online. Вечiр» (ефір від 14.04.2015 року), де розповідалося про роботи учнів студії ArtPeople.
 
Під час роботи виставки живопису Геннадія Валевахіна «Кольорова наснага» відбудеться ряд культорологічних заходів: 
 
9 серпня о 17:00 – урочисте відкриття персональної виставки живопису Геннадія Валевахіна «Кольорова наснага».
 
14 серпня в 17:00 – перегляд відеозапису концерту світового рівня «Володимир Співаков (скрипка)  «Тому, що люблю»!» з колекції Е.Г. Чайки.
 
15 серпня в 17:00 – лекція на тему: «Фотографія в ХІХ столітті від технології до мистецтва. Частина 1». Лектор Юлія Харіна.
 
20 серпня о 17:00 –  лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво». Тема: «Люди старого Харківського університету».  Частина 3.
 
22 серпня в 17:00 – творча зустріч з авторами фотовиставки переможців конкурсу «5-я стіна. Театри Харківщини» Маргаритою Корнющенко, Катериною Погрібною та Сергієм Лошатинським.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу