Сьогодні в Харківській філармонії відбудеться закриття 90-го концертного сезону

Ірина Куліченко, 5 июля 2019, 16:15
 

У заключному концерті сезону прозвучать Концерт для скрипки з оркестром Петра Чайковського, а також Третя симфонія С. Рахманінова — монументальний оркестровий твір, написаний в останні роки життя композитора.

Перша скрипка знаного німецького квартету Lipkind Quartet, лауреат 16 міжнародних конкурсів, володар багатьох нагород і стипендій, чиє ім’я вписане у «Золоту книгу» фонду «Нові імена Планети», музикант Артем Шишков спеціально прилетів до Харкова, щоб взяти участь у заключному концерті сезону.
Саме він виконає Концерт для скрипки з оркестром Петра Чайковського.
 
У цьому сезоні Харківська філармонія радувала харків’ян новинками та цікавинками, дарувала світову класику.
 
Нагадаємо, що нещодавно велика зала прийняла відому оперу «Шукачі перлів» Ж. Бізе за участю диригента з Нідерландів Йеруна Веєрінка. Також Харківська філармонія вперше представила нове світломузичне 3D шоу з симфонічним оркестром, в якому були використані сучасні проекційні технології, розроблені спеціально для композицій, що виконувались у концерті, під дизайн нової зали.
 
Вперше музиканти Харківської філармонії виступили просто неба на популярному молодіжному майданчику арт-заводу «Механіка. Інша земля», організувавши найцікавіший open-air із симфонічним оркестром.
 
У новому сезоні, що відкриється у вересні, також буде багато цікавого, тож слідкуйте за анонсами та приходьте до філармонії!
 
 
 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу