COME IN art gallery анонсувала відкриття виставки «Шварценеггер — мій кумир» Сергія Мельниченка

Ірина Куліченко, 22 мая 2019, 10:41
 

Виставка відкриється 30 травня. Це другий проект в рамках річної колаборації між Музеєм Харківської школи фотографії (Museum of Kharkiv School of Photography) та галереєю «COME IN» art gallery, що об’єдналися з метою знайомства глядачів з класичною та сучасною українською фотографією.

Сергій народився та живе в Миколаєві, але його творчий підхід значним чином сформувався під впливом харківської школи фотографії, зокрема Романа Пятковки. «Шварценеггер — мій кумир» — серія, що була знята в 2012, невдовзі після знайомства з ним. Це історія про покоління, що виросло в хаотичному провінційному пост-радянському середовищі. В ситуації руйнування однієї системи цінностей в 90-ті та «нульові», саме поп-культура, що прийшла з Заходу, часто надавала орієнтири для молоді. Постать легендарного Арнольда Шварценеггера стає квінтесенцією мрії про успіх, якою жила нова генерація. І Мельниченко фіксує ці спостереження у образах друзів-культуристів та атлетів.
 
Сергій Мельниченко (Sergey Melnitchenko) став переможцем престижного фотоконкурсу Leica Oskar Barnack Award Newcomer (2017) і сьогодні активно вкладається у розвиток мистецького середовища в рідному Миколаєві як засновник та куратор колективу MYPH. З 2016 року роботи Сергія знаходяться у колекції MOKSOP.
 
Виставка 18+
Вхід вільний.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу