У Харкові презентують освітньо-виставковий проект «Дивовижна Україна: романтична країна»

Ірина Куліченко, 8 мая 2019, 10:13
 

КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує освітньо-виставковий проект «Дивовижна Україна: романтична країна» 16 травня. Виставка буде експонуватись до 10 червня.

Тема «Дивовижної України» в 2019 р. обрана з метою привернути увагу до інтеграції вітчизняних об’єктів показу до світового туристичного простору.
 
Імена Оноре де Бальзака, Ференца Ліста, Олександра Пушкіна, Тараса Шевченка, Петра Чайковського, Яна ІІІ Собєського – добре знані і відомі в усьому світі. А історії кохання цих відомих людей, як і багатьох інших, що відбувалися на теренах України, підвищують меморіальну цінність її пам’яток. 
 
На виставці будуть представлені авторські фото Олени Жукової, засновниці Науково-методичного центру розвитку музеєзнавства і пам’яткознавства, зібрані з усіх куточків України, що демонструють розмаїття історико-культурної спадщини, яка зачаровує і манить водночас, надихає митців та поетів й дарує творчу наснагу звичайним перехожим. 
 
Проект супроводжується екскурсіями, інтерактивними заходами, що дозволяють відчути причетність до подій, пов’язаних з пам’ятками. Історії, які вони зберігають в своїх стінах, передаються в якості легенд та переказів, викликаючи зацікавленість у гостей та туристів, які приїздять  «доторкнутися до невідомих сторінок історії». Проте найбільше ваблять їх місця, історії яких не лише відтворилися в легендах та на сторінках стародруків, а й сприяли народженню великого почуття – кохання.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу