"Кольоровий дотик": індивідуальний погляд китайського митця на природу України

Ірина Куліченко, 14 марта 2019, 17:01
 

З 21 березня по 6 квітня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися виставка живопису Чжу Цзяньсюня «Кольоровий дотик».

Чжу Цзяньсюню вдалося показати свій індивідуальний погляд на природу України, на її міста, людей, на її життя. Цей погляд втілився в чудових пейзажах, міських пейзажах і натюрмортах, представлених в експозиції виставки «Кольоровий дотик».
 
Особливості живопису Чжу Цзяньсюня – широкі контрастні мазки, цікаві композиційні прийоми, яскраві насичені кольори, нерідко, пастозність. Стиль автора значно відрізняється від традиційного китайського живопису. Оскільки художник навчався в Харківській державній академії дизайну і мистецтв у таких майстрів, як Віктор Ковтун, Юрій Вінтаєв, Василь Ганоцький, його творчість близька до харківської школи живопису, яка несе в собі риси імпресіонізму. Але велика увага і любов до навколишнього світу та повсякденності, і передача у творах стану «тут і зараз», характерні як для китайського живопису, так і для імпресіонізму, і є в творчості автора своєрідним сполучним містком між Сходом і Заходом.
 
Кожна з робіт Чжу передає особливий настрій. Вона наповнена щирим сприйняттям світу і бажанням жити в гармонії з ним. В роботах художника природа, що нас оточує, постає у всій її красі, мінливості і розмаїтті. А художні прийоми і відображення власних вражень дозволяють ще глибше підкреслити ці якості.
 
Урочисте відкриття виставки живопису Чжу Цзяньсюня «Кольоровий дотик» відбудеться 21 березня о 17:00!
 
Під час роботи виставки живопису Чжу Цзяньсюня «Кольоровий дотик» відбудеться ряд культорологічних заходів:
 
22 березня о 17:00 – урочисте відкриття виставки репортажної фотографії журналіста та письменника Віталія Михайлова «Кінозірки. Медіа-персони. Селебріті» у маленькому залі галереї «Мистецтво Слобожанщини».
 
26 березня о 17:00 – лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво». Тема: «По сторінках історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Частина 3».
 
27 березня о 17:00 – творча зустріч з харківською художницею та майстринею Тетяною Білоус, володаркою першого місця в номінації декоративно-ужиткове мистецтво конкурсу митців Харківщини «Ненька», який проводився КЗ «ООМЦКМ» у 2018 році.
 
2 квітня о 17:00 – цикл лекцій з мистецтвознавства «Рєпін – невідомий художник». Лекція 17.  Лектор – доктор мистецтвознавства Шило О. В.
 
3 квітня о 17:00 – зустріч з психологом з циклу лекцій «Мистецтво жити». Тема: «Що ми знаємо і чого ми не знаємо про чоловіків. Мистецтво спілкування з ними». Частина 7. Лектор — Северіна Л. В.
 
4 квітня о 17:00 – творча зустріч з автором виставки живопису «Кольоровий дотик» Чжу Цзяньсюнем та викладачем автора, головою Харківської організації національної спілки художників України В. І. Ковтуном.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу