Ніна Вербук запрошує харків`ян на свою ювілейну виставку "Кольорові мандри"

Ірина Куліченко, 13 марта 2019, 13:35
 

Відкриття виставки відбудеться 15 березня о 16.00 у Художній галереї ім. Г. Семирадського. Виставка присвячена 100-річчю засновника Пархомівського художнього музею Афанасія Федоровича Луньова.

На виставці «Кольорові мандри» художниця презентує переважно роботи останніх десяти років, більшість яких для широкого загалу демонструються вперше.
 
В її творах прості повсякденні сюжети демонструють романтичний замріяний світ героїв. Поетичність та гармонію життя художниця втілює в красивих жіночих образах. Через образи своїх героїнь Ніна Вербук творить світ – замріяний, поетичний, цільний і гармонійний. 
 
Ніна Семенівна не лише талановитий художник, але і людина, не байдужа особистість до сьогодення, долі та пам’яті сучасників. Вона своєю творчістю та творчою співпрацею сприяє поширенню та збереженню кращих духовно-культурних традицій. Це виражається у передачі нею на постійне зберігання творів у музейні колекції та освітнім закладам, а також започаткуванням творчої премії на пошану просвітника, засновника Пархомівського художнього музею А. Ф. Луньова для учасників щорічної краєзнавчої конференції молодих вчених історичного факультету та щорічного науково-практичного семінару «Луньовські читання».
 
В фонд премії на сьогодні Ніною Семенівною передано 24 живописні та графічні твори, більшість з яких демонструється в межах виставки.
 
Виставка буде експонуватися до 30 березня.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу