Харків`ян запрошують на виставку дитячої творчості «Весняні паростки»

Ірина Куліченко, 11 марта 2019, 11:06
 

Виставка буде експонуватися з 13 березня по 4 квітня 2019 року у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

 
На виставці можна буде побачити роботи з кераміки, ескізи розпису декоративних тарелів, живопис, графіку, декоративно-прикладне мистецтво. 
 
Усі роботи виконані  вихованцями зразкового художнього колективу  студії декоративно-ужиткового мистецтва «ДеАртіс» КЗ «Палац дитячої та юнацької творчості «Істок» Харківської міської ради». 
 
Студія  заснована випускницею Харківського художньо-промислового інституту м.Харкова Вікторією Астаповою 30 років тому. 
 
У студії із задоволенням займаються діти та підлітки віком від 5 до 17 років. Вікторія Астапова, як керівник, розвиває пізнавальну активність вихованців, розширює їх творчі здібності, сприяє особистісному розвитку кожного учня, формує можливість  їх творчої реалізації у повсякденному житті.
 
За роки існування студії більш 100 її випускників стали фахівцями у галузі дизайну, скульптури та архітектури.
 
Вихованці студії – постійні учасники та переможці виставок, конкурсів міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Неодноразово проходили виставки студії «ДеАртіс» у Харківському художньому музеї  в рамках проекту підтримки обдарованої молоді, галереї сучасного мистецтва «АС», Будинку художника.
 
Відкриття виставки відбудеться 13 березня о 16.00. 
Вхід вільний.
 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу