Група KAZKA також відмовилася представляти Україну на «Євробаченні-2019»

Ірина Куліченко, 27 февраля 2019, 12:31
 

Свою відмову KAZKA прокоментувала на офіційній сторінці групи в соціальній мережі Facebook.

«Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм світом», - написали музиканти у своєму пості.
 
Нагадаємо, раніше від пропозиції НСТУ відмовились дівчата з колективу Freedom-jazz, які на національному відборі посіли друге місце. Своє рішення вони прокоментували підготовкою до гастролей і підписанням контракту з європейським промоутером. 
 
Переможниця національного відбору MARUV, в свою чергу, не дійшла згоди з НСТУ по деяким пунктам контракту учасника Євробачення.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу