MARUV не братиме участі у Євробаченні-2019

Ірина Куліченко, 26 февраля 2019, 09:56
 

Суспільний мовник і співачка MARUV не підписали договір про участь у Євробаченні-2019.

Після проведених перемовин ПАТ "НСТУ" та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі.
 
"Згідно з правилами Євробачення (п. 2.6 https://eurovision.tv/about/rules/) мовник-учасник повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу. Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору.
 
Суспільний мовник також вбачає в цій ситуації небезпеку ескалації розколу українського суспільства, що суперечить завданням Суспільного мовника (згідно із Законом України про Суспільне мовлення одним з основних завдань ПАТ "НСТУ" є сприяння консолідації українського суспільства (ст. 4. п. 2))", - так прокоментували ситуацію на офіційній сторінці UA: Суспільне мовлення в Facebook.
 
MARUV в свою чергу наголосила, що вона насамперед музикант і не хоче брати участь в політичних промо-акціях, а також закликала своїх прихильників спокійно сприйняти цю ситуацію. 
 
Представника України на "Євробаченні-2019" обиратимуть з-поміж усіх фіналістів національного відбору. Про це заявила член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Олександра Кольцова.
 
 .
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу