«Чарівний світ жіночої душі»: харків`ян запрошують ознайомитись з мистецтвом клаптикового шиття

Ирина Куличенко, 25 февраля 2019, 15:27
 

З 28 лютого по 22 березня 2019 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує виставку клаптикового шиття.

Наскрізною темою всіх творів виставки є образ жінки.
 
Шляхом гармонійного поєднання тканин різних колірних і геометричних рішень майстрині створюють неповторні колорити, особливі візерунки, сюжетні картини і навіть портрети. В творчих роботах розкривається вся мудрість, щедрість, ніжність, краса і багатогранність жіночої душі. 
 
Зараз цей вид творчості дуже популярний у всьому світі і до нього ставляться як до виду мистецтва. Художні вироби по праву зайняли гідне місце серед творів декоративно-прикладної творчості в багатьох країнах світу. У нашій країні мистецтво клаптикового шиття починає відроджуватися, і з новою силою підкорює серця людей.
 
На виставці будуть представлені кращі роботи харківських та київських майстринь: Ємілії Грекової, Ірини Фоміної, Олени Істоміної, Олени Рибальченко, Ірини Степаненко, Олени Пугачової, Галини Тарасової, Ірини Озерової, Ірини Каневської, Світлани Ларченко, Олени Шуміліної, Валерії Вионик, Оксани Гриненко, Ірини Луценко, Ольги Ківшар, Наталі Лисак, Анни Тіткової.
.
Відкриття виставки відбудеться 28 лютого о 16.00. 
Вхід вільний.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу