День народження Іллі Рєпіна: Харківщина потребує підтримки народних депутатів

Вікторія Косенкова, 30 января 2019, 13:12
 

Сьогодні, 30 січня, під час загальних зборів представників Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області було підтримано звернення до Верховної Ради України щодо прискорення розгляду Постанови «Про відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна», повідомляє сайт облради.

У Зверненні, зокрема, зазначається:

«5 серпня 2019 року виповнюється 175 років від дня народження Іллі Рєпіна – всесвітньо відомого художника, великого майстра реалістичного живопису, який народився в Україні – у м. Чугуєві Харківської губернії і прожив там до 20 років.

Ми, учасники Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, яка об’єднує майже 100% всіх сільських, селищних, міських, районних рад та обласну раду, звертаємось до всіх, незалежно від вашої належності до будь-яких депутатських фракцій і груп, або позафракційних, з проханням сприяти урочистому відзначенню цієї події на державному рівні».

Відтак, органи місцевого самоврядування Харківщини ухвалили рішення звернутися до народних депутатів, аби «прискорити включення проекту Постанови Верховної Ради України «Про відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна» від 7 грудня 2018 року №9378 до порядку денного чергового засідання поточної сесії, проект якої внесено групою народних депутатів України.

Проголосувавши «за», ви тим самим підтримаєте урочисте вшанування на державному рівні пам’яті видатного художника Іллі Рєпіна, якого всьому світу подарувала саме Україна та який у своїх художніх творах прославляв українську землю і її людей».

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу