ІВЦ "Бузок" запрошує на виставку живопису Олени Каверзіної «Це – мої відчуття»

Ірина Куліченко, 30 января 2019, 12:11
 

Урочисте відкриття виставки відбудеться 31 січня о 17:00. Роботи Олени Каверзіної будуть експонуватися в галереї до 9 лютого.

Олена Олександрівна Тимофеєва-Каверзіна народилася 24.04.1981 р. у м. Дніпро. У дитинстві переїхала з батьками до Черкас.
 
У молодших класах займалася у школі мистецтв. Малювати любила з дитинства, тому, згодом, вступила до черкаської художньої школи. Потім захопилася створенням різних виробів  із дарів природи – шишок, мушель тощо. Це захоплення живе і плідно розвивається у Олени до сьогодні.
 
Справжня група підтримки, тил, помічники в усіх починаннях художниці – це чоловік, син та батьки. Є в неї і чудові чорні віддушини – собаки породи канекорсо.
До речі, Олена Каверзіна  є Президентом Всеукраїнського клуба собак породи кане корсо. І звісно, у її колекції є багато робіт, присвячених їм.
 
Ще одне захоплення Олени – фотозйомка. Фотозйомка всього – любого сина, прекрасних закатів, собак, птахів, морської піни, ажурного павутиння, інею на трояндах… Адже кожна мить життя прекрасна і неповторима. Її так хочеться вловити…
 
У березні 2017 р. робота О. Каверзіної «Вогняний півень» брала участь у соціальному проекті у м. Черкаси «Хвіст-Арт». Також, там була представлена добірка світлин із собаками.
 
"2017 та 2018 роки були наповнені творчістю, - розповідає Олена Каверзіна. -  У цей час народилися та втілилися більшість моїх нових робіт. Невід’ємною частиною для мене, під час написання картин, стали мантри. Мої полотна ввібрали їх енергетичну силу. В мене немає улюбленого напрямку у живописі. Я пишу те, що на даний момент живе у мені. Сьогодні це можуть бути потойбічні квіти, завтра – тварини, потім – енергії, обереги і маски. Це – мої відчуття!"
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу