Молода харківська художниця та дизайнерка презентує власну виставку

Виктория Косенкова, 29 января 2019, 12:15
 

З 31 січня по 25 лютого 2019 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва пройде персональна виставка Олесі Вакуленко «Ой, радуйся, земле!».

На виставці будуть представлені роботи в різних видах мистецтва: декоративний розпис, витинанки, графіка.

Родзинкою виставки стануть сукні з авторської колекції ексклюзивного одягу з авторським розписом «Дерево життя» та розмальований посуд.

Всі твори створені в оригінальному стилі за мотивами українського народного мистецтва.

Олеся Вакуленко молода харківська художниця і дизайнер, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, наймолодший представник мистецької династії Самарської-Вакуленків.

Вона проілюструвала більше 20 книг для різних видавництв Харкова, Києва та Львова, а також є автором кількох антистрес-розмальовок  за мотивами українського народного мистецтва, перша з яких, «Я люблю Україну», стала бестселером 2015 року.

Роботи Олесі виставлялися на численних колективних і персональних виставках в Україні, Франції, Німеччині, Польщі, Словаччині, Сербії, Казахстані тощо.

Одяг з її авторським розписом був представлений на багатьох показах в Україні і за кордоном, а колекція суконь «Дерево життя» здобула І місце на Міжнародному модному етнічному марафоні в рамках міжнародної виставки «Експо-2017» в Астані (Казахстан).

Також Олеся неодноразово була відзначена стипендією Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.

Відкриття виставки відбудеться 31 січня  о 16.00.

Вхід вільний.

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу