Харків’ян чекає «Різдвяний подарунок»

Вікторія ЗОВА, 28 декабря 2018, 08:49
 

«Різдвяний подарунок Слобожанщини» підготували учні та викладачі Лозівської дитячої художньої школи. Саме під такою назвою відкрилася виставка їхніх робіт у галереї «Мистецтво Слобожанщини», що знаходиться в четвертому під’їзді Держпрому.

На цій виставці харків’яни зможуть побачити велике жанрове різноманіття художніх робіт: пейзажі, натюрморти, портрети, сюжетно-тематичні та абстрактні композиції, ілюстрації до літературних творів, виконані в різних техніках живопису та графіки, а також скульптуру малих форм і твори декоративно-ужиткового мистецтва. До експозиції увійшли роботи викладачів та учнів різних років.
Лозівська дитяча художня школа готує майбутніх талановитих та неповторних особистостей, деякі з них згодом стануть художниками, дизайнерами, архітекторами, викладачами. У школі протягом шести років учні отримують початкову мистецьку освіту з предметів: малюнок, живопис, композиція, скульптура, історія образотворчого мистецтва, декоративно-ужиткове мистецтво. За роки існування початкову художню освіту здобули більш ніж 500 учнів. Школа пишається своїми видатними випускниками, які складають еліту національного творчого потенціалу митців сучасного українського художнього мистецтва, відомих не тільки на теренах України, але і за її межами. Серед них відомі українські художники — Олександр Резниченко, Альбіна Ялоза, Олександр Скобцов, Олена Ткаченко, Олена Сотник, Дмитро Коптилов та інші. Вони натхненно несуть своє мистецтво рідній країні.
Багато випускників школи пов’язали свою майбутню професію з образотворчим мистецтвом. П’ятеро з дванадцяти викладачів школи були її учнями. Вони вдало поєднують педагогічну та творчу діяльність, завдяки чому їх вихованці стають постійними учасниками та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виставок, фестивалів дитячої творчості. Зокрема, роботи двох учасниць цієї виставки, Валентини Уваренко та Анжеліки Горгуновської, отримали Гран-прі на художньому конкурсі в Парижі.
Виставка — це завжди свято, це можливість торкнутися творчості. Цього разу радістю творчості поділяться з вами учні та викладачі Лозівської дитячої художньої школи, які зробили для шанувальників образотворчого мистецтва справжній різдвяний подарунок. Організатори експозиції запрошують усіх бажаючих поринути в казкову атмосферу виставки.
«Різдвяний подарунок Слобожанщини» можна побачити щодня, крім неділі та понеділка, з 11.00 до 19.00 до 13 січня 2019 року. Вхід вільний.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу