«Казкова феєрія» запрошу у чарівний світ казки

Вікторія ЗОВА, 28 декабря 2018, 07:44
 

Ви ще думаєте, чим здивувати своїх дітей на новорічні свята? Відповідь — поруч: днями в Обласному центрі культури і мистецтва відкрилася виставка авторських ляльок «Казкова феєрія». Подібна експозиція з’явилася тут уперше: в одному помешканні зібрали понад 60 унікальних ляльок найвідоміших казкових персонажів.

Впевнена, що така колекція ляльок здатна вразити не лише малечу, а й дорослих, які теж колись дивилися мультики, читали казки та гралися ляльками. Прийшовши на 
вул. Пушкінську, 62, ви нібито занурюєтеся у дитинство та чарівний світ казки. «Аліса в Країні див», «Снігова королева», «Вінні-Пух», «Принцеса на горошині», «Попелюшка», «Курочка Ряба», «Білосніжка і сім гномів» — всі ці казки та їхні персонажі — Аліса, Чирвова Королева, Капелюшник, Герда та інші — добре відомі дітям і дорослим. На цій виставці можна зустріти багатьох казкових персонажів. Ляльки різних розмірів виготовлені у різноманітних мистецьких техніках: зшиті, зв’язані гачком або змотані.
Аби подарувати харків’янам казкову атмосферу напередодні новорічних свят, над ляльками працювали 24 майстрині з Харкова та області. Найстаршій майстрині Вікторії Стефанович 67 років. Але захоплення створенням ляльок-мотанок робить її набагато молодшою та натхненною. Власну позитивну енергетику вона передає своїм неповторним лялькам. Вікторія Стефанович вважає, що у кожної української жінки є генетична здатність створювати ляльки-мотанки, які наразі дуже по­пулярні в нашій країні.
Куратор виставки Наталя Пєдан зазначила, що у харків’ян буде вдосталь часу помилуватися яскравими ляльками. Виставка працюватиме до 19 січня наступного року. «Казкова феєрія» гостинно запрошує всіх у чарівний світ казки щодня з 10.00 до 17.30 (крім суботи та неділі). Вхід вільний.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу