Спорт

Харків'яни стали чемпіонами України з козацького двобою

Збірна команда Харківської області посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України з козацького двобою.

Харківський «Олімп» став чемпіоном з регбі-15. ВІДЕО

Харківський регбійний клуб «Олімп» достроково став чемпіоном з регбі-15.

Україна в меншості перемогла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020

Збірна України з футболу перемогла чинного чемпіона Європи з футболу Португалію з рахунком 2:1 та пройшла на Євро-2020 з першого місця в групі. Матч проходив на НСК "Олімпійський" у Києві.

13.10.2019Спорт / Мир

Олександр Усик здобув дострокову перемогу в бою проти Чазза Візерспуна

Український боксер Олександр Усик вдало дебютував у суперважкій вазі. У першому бою в новій ваговій категорії українець здобув дострокову перемогу над Чаззом Візерспуном.

В шаге от Евро-2020: сборная Украины всухую обыграла сборную Литвы

Сборная Украины в поединке 7-го тура квалификации Чемпионата Европы 2020 года одержала победу над командой Литвы со счетом 2:0. Дубль оформил полузащитник Руслан Малиновский.

Визначилися переможці «Харківської хвилі». ФОТО

Нагородження переможців Відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках і каное «Харківська хвиля» відбулося 10 жовтня в Дитячо-юнацькій спортивній школі №2.

У Харкові пройде фестиваль бального танцю на Кубок міського голови

Ювілейний XV Міжнародний фестиваль-конкурс бального танцю «Кубок Харківського міського голови-2019» відбудеться з 12 по 13 жовтня у спорткомплексі «Локомотив» ім. Г. Кірпи (вул. Велика Панасівська, 90/1).

У Харкові проходить чемпіонат з веслування на байдарках і каное

VIII Відкритий чемпіонат Харківської області з веслування на байдарках і каное «Харківська хвиля» стартував сьогодні, 9 жовтня, на базі ДЮСШ №2 (вул. Сидора Ковпака, 5-а).

09.10.2019Спорт / Мир

В воскресенье состоится долгожданный дебют Александра Усика в супертяжелом весе

В воскресенье, 13 октября, в 04:30 в программе «Большой бокс» на «Интере» состоится трансляция дебютного поединка в супертяжелом весе украинского чемпиона Александра Усика. Против бывшего абсолютного чемпиона мира на ринг выйдет американский боксер Чазз Уизерспун. Сам бой пройдет на Wintrust Arena в Чикаго.

Харківський тхеквондист став срібним призером чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи з олімпійського тхеквондо (WT) серед юніорів пройшов 4-6 жовтня в іспанському місті Маріна д'Ор.

У «Битві корпорацій» визначився переможець у міні-футболі

Другий етап V сезону «Битви корпорацій» з міні-футболу пройшов 5-6 жовтня у Харкові.

Харківські шпажисти перемогли на Кубку України

1 золоту та 1 бронзову медалі здобули харків’яни на змаганнях, які відбулись у Києві.

Юні сумоїсти здобули медалі чемпіонату Європи. ФОТО

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У Харкові відбудеться фестиваль інтелектуальних видів спорту

Фестиваль інтелектуальних видів спорту «Інтелліада» відбудеться у неділю, 6 жовтня, у спортивному комплексі НТУ «ХПІ» (вул. Алчевських, 50-а).

Борці позмагались у Харкові за путівки на чемпіонат світу. ФОТО

У спорткомплексі «Політехнік» відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років, присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу Мурада Караєва.

Харків’яни впевнено перемогли на чемпіонаті України з боксу

Змагання серед чоловіків відбулись з 23 по 29 вересня в Маріуполі. Збірна Харківщини завоювала 2 золоті, 3 срібні, 1 бронзову нагороду та посіла перше місце в медальному заліку.

На Харківщині відбувся етап Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу. ФОТО

Етап Кубку світу серед пар та чемпіонат Європи серед команд формейшн з акробатичного рок-н-ролу проходив з 28 по 29 вересня на базі Палацу спорту «Локомотив» ім. Г.Кірпи.