Спорт

US Open: Світоліна у півфіналі поступилася Серені Вільямс

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла у півфіналі останнього цього року турніру серії «Великого слему» US Open.

Харківський «Металіст 1925» здобув вольову перемогу на Полтавщині. ВІДЕО

«Жовто-сині» виграли третій матч поспіль в Першій лізі.

Харківські гросмейстери здобули золоту та бронзову медалі чемпіонату Європи з шашок-64

Чемпіонат Європи з шашок-64 відбувся у турецькому місті Ізмір з 26 серпня по 3 вересня. За результатами змагань Юрій Анікєєв став чемпіоном Європи з шашок, Юлія Макаренкова – бронзовою призеркою.

У Харкові відбудуться всеукраїнські змагання з автомодельного спорту

Відкриті змагання з автомодельного спорту «Kharkiv RC Extreme Challenge 2019» відбудуться 13-15 вересня на майданчику за адресою: вул. Клочківська, 55.

Владислав Сапожников став другим у класі «круізер» Кубка Європи з велоспорту ВМХ

За підсумками десяти етапів Кубка Європи 2019 року з велоспорту ВМХ у класі «круізер» друге місце в підсумковому протоколі посів Владислав Сапожников, спортсмен з міста Куп’янськ Харківської області.

У Харкові відбудеться Кубок відкриття сезону з гри «Що? Де? Коли?»

Кубок відкриття сезону зі спортивного варіанту гри «Що? Де? Коли?» відбудеться 5 вересня в науковому парку «Synergy» (пр. Науки, 14).

04.09.2019Спорт / Мир

Впервые в полуфинале US Open — украинская теннисистка. На кону звание второй ракетки мира

Украинская теннисистка Элина Свитолина стала первой представительницей нашей страны, которая вышла в полуфинал Открытого чемпионата США. Также она возвращается в топ-3 рейтинга WTA.

Харьковские бадминтонисты впервые за 10 лет взошли на пьедестал чемпионата Европы

В Польше завершилось командное первенство среди 17-летних юниоров.

Юні харківські синхроністки - срібні призерки чемпіонату світу

З 28 серпня по 1 вересня в Словаччині відбувся перший в історії юнацький чемпіонат світу з синхронного плавання, на якому збірна України здобула чотири срібні медалі.

Еліна Світоліна стала першою українкою, яка вийшла в 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату США

Харків'янка обіграла американку Медісон Кіз (7-5, 6-4) і стала першою українкою, яка вийшла в чвертьфінали турнірів Grand Slam.

Співробітники КП «Харківводоканал» стали переможцями обласної спартакіади. ФОТО

Співробітники КП «Харківводоканал» стали переможцями традиційної обласної спартакіади серед працівників житлово-комунального господарства, яка відбулася 31 серпня в спорткомплексі «ХТЗ».

Харків’янки вибороли золоті медалі міжнародного турніру

З 28 по 31 серпня в німецькому місті Майсен відбувся міжнародний турнір «Кубок синіх мечів».

Василь Ломаченко: «Я дуже давно стою в черзі за титулом абсолютного чемпіона світу». ФОТО

Цієї суботи, 31 серпня, о 22:00 в програмі «Великий бокс" на "Інтері" - трансляція бою між українцем Василем Ломаченко та британцем Люком Кемпбеллом. Це один з найбільш очікуваних боксерських поєдинків року: переможець зможе об'єднати три пояси - WBA, WBO і WBC - і наблизитися до титулу абсолютного чемпіона світу. Напередодні цієї важливої події український чемпіон Василь Ломаченко дав велике ексклюзивне інтерв'ю телеканалу «Інтер», яке телеглядачі зможуть подивитися в ефірі перед боєм.

У Харкові відбудеться міжнародний турнір з бадмінтону

X Міжнародний турнір з бадмінтону «RSL Kharkiv International 2019» пройде 4-8 вересня у Палаці спорту «Локомотив» ім. Г. Кірпи (вул. Велика Панасівська, 90).

У Харкові пройдуть всеукраїнські змагання зі скандинавської ходьби

Всеукраїнські змагання «Перший кубок Української федерації скандинавської ходьби» пройдуть 15 вересня у Харкові.

Харківські бадмінтоністи здобули перемогу на всеукраїнському турнірі

Харківські спортсмени завоювали чотири золоті медалі на Всеукраїнському турнірі з бадмінтону «Кубок Незалежності», який завершився 24 серпня в Школі вищої спортивної майстерності.