Спорт

Олександр Гвоздик готовий до титулу абсолютного чемпіона

У суботу, 19 жовтня, о 04:30 глядачі програми «Великий бокс» побачать пряму трансляцію об'єднувального поєдинку між чемпіоном світу в напівважкій вазі за версією WBC українцем Олександром Гвоздиком і чемпіоном світу в цій же ваговій категорії за версією IBF росіянином Артуром Бетербієвим. Поєдинок іменитих напівтяжів пройде на арені Liacouras Center у Філадельфії (США).

Україна в меншості перемогла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020

Збірна України з футболу перемогла чинного чемпіона Європи з футболу Португалію з рахунком 2:1 та пройшла на Євро-2020 з першого місця в групі. Матч проходив на НСК "Олімпійський" у Києві.

В шаге от Евро-2020: сборная Украины всухую обыграла сборную Литвы

Сборная Украины в поединке 7-го тура квалификации Чемпионата Европы 2020 года одержала победу над командой Литвы со счетом 2:0. Дубль оформил полузащитник Руслан Малиновский.

Українські паралімпійці з тріумфом виступили на чемпіонаті світу з плавання. 6 медалей на рахунку харків'янина

Вперше в історії Українська збірна з плавання посіла перше місце за кількістю нагород на чемпіонаті світу, що завершився в Лондоні. 55 нагород, з яких 17 — золоті.

US Open: Світоліна у півфіналі поступилася Серені Вільямс

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла у півфіналі останнього цього року турніру серії «Великого слему» US Open.

Юні харківські синхроністки - срібні призерки чемпіонату світу

З 28 серпня по 1 вересня в Словаччині відбувся перший в історії юнацький чемпіонат світу з синхронного плавання, на якому збірна України здобула чотири срібні медалі.

Василь Ломаченко: «Я дуже давно стою в черзі за титулом абсолютного чемпіона світу». ФОТО

Цієї суботи, 31 серпня, о 22:00 в програмі «Великий бокс" на "Інтері" - трансляція бою між українцем Василем Ломаченко та британцем Люком Кемпбеллом. Це один з найбільш очікуваних боксерських поєдинків року: переможець зможе об'єднати три пояси - WBA, WBO і WBC - і наблизитися до титулу абсолютного чемпіона світу. Напередодні цієї важливої події український чемпіон Василь Ломаченко дав велике ексклюзивне інтерв'ю телеканалу «Інтер», яке телеглядачі зможуть подивитися в ефірі перед боєм.

Легкоатлети Харківщини здобули медалі чемпіонату України та потрапили до складу збірної

На змаганнях, які пройшли в Луцьку, харківські спортсмени завоювали 11 нагород: 3 золоті, 5 срібних та 3 бронзові нагороди.

Юні бадмінтоністи вибороли 11 нагород на FZ Forza Ukraine Junior 2019

Міжнародні змагання відбулись у Дніпрі. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Тяжелоатлеты области установили рекорды Украины

С 15 по 19 июля в Городке Хмельницкой области прошел чемпионат Украины по тяжелой атлетике среди мужчин и женщин, где спортсмены Харьковщины завоевали 2 золотые, 2 серебряные и 4 бронзовые медали.

Харківські боксери посіли призові місця на чемпіонаті України. ФОТО

Чемпіонат України з французької боксу «Сават» проходив 12-14 липня у місті Мелітополь (Запорізька область).

Всемирная универсиада: сборная Украины по баскетболу снова вторая

Вчера вечером, 11 июля, стали известны результаты финальной игры по баскетболу, проведенной в рамках 30-ой Летней универсиады в Италии.

Элина Свитолина проиграла в полуфинале Уимблдона

Харьковская теннисистка Элина Свитолина не сумела пробиться в финал престижного турнира серии Большого шлема – Уимблдон, пишет "Xsport".

Уимблдон. Элина Свитолина впервые сыграет в полуфинале Шлема. ФОТО

Украинская теннисистка Элина Свитолина впервые в карьере вышла в полуфинал турнира Большого Шлема.

Уимблдон: украинская теннисистка проиграла в 1/8 финала

Наша соотечественница Даяна Ястремская не смогла пробиться в четвертьфинал престижного турнира серии «Большого шлема» Уимблдон.

II Европейские игры: за кого из украинских спортсменов будем болеть в эти выходные? ФОТО

До финала II Европейских игр осталось четыре дня. Впереди – решающая борьба за медали. В эти выходные «Интер» покажет соревнования по легкой атлетике, спортивной гимнастике и боксу. Кого из наших соотечественников будем поддерживать 28, 29 и 30 июня?

Европейские игры-2019: у Украины третье место в медальном зачете

Украинская сборная уже заработала 17 наград (пять золотых, шесть серебряных, шесть бронзовых) и третье место в медальном зачете.