Спорт

Юні харків’яни відправилися на III зимові Олімпійські ігри

Юнацькі змагання стартують 9 січня в швейцарській Лозанні.

Юні самбісти – срібні призери чемпіонату Європи

У столиці Латвії - місті Рига відбулись змагання серед кадетів, срібні медалі яких завоювали харків’яни. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Юні харківські тхеквондисти здобули медалі чемпіонату Європи

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Топ-5 национальных футбольных достижений за 2018-2019 годы

В этом году украинские футболисты не раз радовали своих болельщиков яркой игрой и точными голами. Победные матчи были на разных аренах и в разных форматах. Ко Всемирному дню футбола, который отмечается 10 декабря, предлагаем вспомнить выдающиеся достижение украинских футболистов.

Олександр Усик готовий назвати ім'я свого наступного суперника

Хто стане майбутнім супротивником українського супертяжа, стане відомо під час поєдинку-реваншу між володарем титулу чемпіона світу за версіями WBA Super, WBO, IBF і IBO в суперважкій вазі Енді Руїсом і британцем Ентоні Джошуа. Бій відбудеться на Diriyah Arena в Ед-Дір'іі, Саудівська Аравія.

Світоліна і Ястремська розпочнуть сезон-2020 на WTA Premier в Австралії

Став відомий заявочний список на турнір WTA Premier в Австралії, який стартує 6 січня 2020 року.

Скандал на матче «Шахтер» - «Динамо». Тайсона обидели и удалили с поля. ФОТО

Поединок между «Динамо» и «Шахтером» был прерван из-за проявлений расизма от фанатов киевлян.

Киевское "Динамо" впервые выбило донецкий "Шахтер" из розыгрыша Кубка Украины

До этого пять встреч грандов на разных стадия турнира завершались победой "горняков".

Свитолина досрочно вышла в полуфинал Итогового турнира

Вот втором матче Итогового турнира WTA в Шэньчжэне Элина Свитолина обыграла экс-первую ракетку мира румынку Симону Халеп.

Свитолина побила рекорд Итогового турнира WTA в первом же матче

Украинская теннисистка выдала суперматч против второй ракетки мира.

Олександр Гвоздик готовий до титулу абсолютного чемпіона

У суботу, 19 жовтня, о 04:30 глядачі програми «Великий бокс» побачать пряму трансляцію об'єднувального поєдинку між чемпіоном світу в напівважкій вазі за версією WBC українцем Олександром Гвоздиком і чемпіоном світу в цій же ваговій категорії за версією IBF росіянином Артуром Бетербієвим. Поєдинок іменитих напівтяжів пройде на арені Liacouras Center у Філадельфії (США).

Україна в меншості перемогла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020

Збірна України з футболу перемогла чинного чемпіона Європи з футболу Португалію з рахунком 2:1 та пройшла на Євро-2020 з першого місця в групі. Матч проходив на НСК "Олімпійський" у Києві.

В шаге от Евро-2020: сборная Украины всухую обыграла сборную Литвы

Сборная Украины в поединке 7-го тура квалификации Чемпионата Европы 2020 года одержала победу над командой Литвы со счетом 2:0. Дубль оформил полузащитник Руслан Малиновский.

Українські паралімпійці з тріумфом виступили на чемпіонаті світу з плавання. 6 медалей на рахунку харків'янина

Вперше в історії Українська збірна з плавання посіла перше місце за кількістю нагород на чемпіонаті світу, що завершився в Лондоні. 55 нагород, з яких 17 — золоті.

US Open: Світоліна у півфіналі поступилася Серені Вільямс

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла у півфіналі останнього цього року турніру серії «Великого слему» US Open.

Юні харківські синхроністки - срібні призерки чемпіонату світу

З 28 серпня по 1 вересня в Словаччині відбувся перший в історії юнацький чемпіонат світу з синхронного плавання, на якому збірна України здобула чотири срібні медалі.

Василь Ломаченко: «Я дуже давно стою в черзі за титулом абсолютного чемпіона світу». ФОТО

Цієї суботи, 31 серпня, о 22:00 в програмі «Великий бокс" на "Інтері" - трансляція бою між українцем Василем Ломаченко та британцем Люком Кемпбеллом. Це один з найбільш очікуваних боксерських поєдинків року: переможець зможе об'єднати три пояси - WBA, WBO і WBC - і наблизитися до титулу абсолютного чемпіона світу. Напередодні цієї важливої події український чемпіон Василь Ломаченко дав велике ексклюзивне інтерв'ю телеканалу «Інтер», яке телеглядачі зможуть подивитися в ефірі перед боєм.