Визначено кращих спортсменів та тренерів за підсумками 2019 року

Ірина Куліченко, 3 января 2020, 17:50
 

Комісія при Управлінні у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації розглянула та затвердила списки кращих спортсменів та тренерів Харківської області за 2019 рік.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ 2019 РОКУ (олімпійські види спорту)
 
Кращий спортсмен року – Роман СВІЧКАР, фехтування, Заслужений майстер спорту України, Збройні сили України, срібний призер чемпіонату світу
 
2. Анастасія САВЧУК, Марта ФЄДІНА - плавання синхронне, Заслужений майстер спорту України, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, багаторазова призерка чемпіонату світу
 
3. Семен НОВІКОВ - боротьба греко-римська, Майстер спорту України, Збройні сили України, переможець чемпіонату світу серед дорослих до 23 років
 
4. Ірина ДЕХА - важка атлетика, Майстер спорту України міжнародного класу, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, чемпіонка Європи (до 23 років)
 
5. Микола БУЦЕНКО бокс, Заслужений майстер спорту України, фізкультурно-спортивне товариство «Колос», срібний призер ІІ Європейських ігор
 
6. Богдан БОНДАРЕНКО - легка атлетика, Заслужений майстер спорту України, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, бронзовий призер ІІ Європейських ігор
 
7. Марина КИЛИПКО - легка атлетика, Заслужений майстер спорту України, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, срібна призерка командного чемпіонату Європи
 
8. Каміла КОНОТОП - важка атлетика, Майстер спорту України міжнародного класу, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів, переможниця та призерка чемпіонату Європи серед юніорів
 
9. Віктор РУБАН - стрільба з луку, Заслужений майстер спорту України, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, срібний призер чемпіонату Європи (у приміщенні)
 
 
10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ 2019 РОКУ (олімпійські види спорту)
 
Кращий тренер року – Світлана САІДОВА, плавання синхронне, Заслужений тренер України, за підготовку спортсменок Харківщини – багаторазових призерок чемпіонату світу
 
2. Ірина ОДОКІЄНКО - фехтування, Заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності, підготувала срібного призера чемпіонату світу Свічкаря Р.
 
3. Юрій ТІМЧЕНКО - боротьба греко-римська, Заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності, підготував переможця чемпіонату світу серед дорослих до 23 років Новікова С.
 
4. Валерія МЕЖЕНІНА - плавання синхронне, Заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності, підготувала бронзових призерок чемпіонату світу Шинкаренко А. та Резнік К.
 
5. Євген ШИЛОВ - важка атлетика, Заслужений тренер України, вчитель зі спорту Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту, підготував чемпіонку Європи (до 23 років) Деху І.
 
6. Валерій ДАНІЛЕНКО - бокс, Заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності, підготував срібного призера ІІ Європейських ігор Буценка М.
 
7. Віктор БОНДАРЕНКО - легка атлетика, Заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності з легкої атлетики, підготував бронзового призера ІІ Європейських ігор
 
8. Віктор ШЕВЦОВ - легка атлетика, Заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності з легкої атлетики, підготував срібну призерку чемпіонату Європи
 
9. Вілерій НІКУЛІН - важка атлетика, Заслужений тренер України, вчитель зі спорту КЗ «Харківський професійний коледж спортивного профілю» ХОР, підготував бронзову призерку чемпіонату світу серед юніорів, переможницю та призерку чемпіонату Європи серед юніорів
 
10. Людмила ПРОКОПЕНКО - стрільба з луку, Заслужений тренер України, КЗ «Харківська міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву зі стрільби з лука «Комунар», срібний підготувала призера чемпіонату Європи (у приміщенні)
 
5 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ 2019 РОКУ (неолімпійські види спорту)
 
1. Наталія ЖАРКОВА - підводний спорт, Заслужений майстер спорту України, переможниця та багаторазова призерка чемпіонату світу
 
2. Ата АТДАЄВ - змішані єдиноборства ММА, Майстер спорту України міжнародного класу, переможець чемпіонату світу та Європи
 
3. Юлія МАКАРЕНКОВА - шашки, Заслужений майстер спорту України, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, переможниця чемпіонатів світу та Європи
 
4. Катерина СВЕКОЛЬНИКОВА - козацький двобій, Майстер спорту України міжнародного класу, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, чемпіонка світу
 
5. Ігор ХРИСТОСОВ - кікбоксинг ІСКА, Майстер спорту України міжнародного класу, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, переможець та дворазовий призер чемпіонату світу
 
 
5 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ 2019 РОКУ (неолімпійські види спорту)
 
1. Андрій ЛЯШЕНКО - підводний спорт, Заслужений тренер України, підготував переможницю та багаторазову призерку чемпіонату світу Жаркову Н.
 
2. Антон БЛАНК - змішані єдиноборства ММА, підготував переможця чемпіонату світу та Європи Атдаєва А.
 
3. Валерій ШАЛІМОВ - шашки, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, підготував переможницю чемпіонатів світу та Європи Макаренкову Ю.
 
4. Геннадій ВАСИЛЕНКО - козацький двобій, Заслужений тренер України, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, підготував чемпіонку світу, Свекольникову К.
 
5. Олександр РОМАНЕНКО - кікбоксинг ІСКА, фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, підготував переможця та дворазового призера чемпіонату світу Христосова І.
 
 
3 КРАЩИХ СПОРТСМЕНА З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ 2019 РОКУ
 
1. Альона ОСИПОВА - шахи, Майстер спорту України, переможниця Дефлімпійських ігор
 
2. Максим КРИПАК - плавання, Заслужений майстер спорту України, багаторазовий переможець чемпіонату світу
 
3. Оксана ШИШКОВА - лижні гонки, біатлон, Заслужений майстер спорту України, переможниця та багаторазова призерка чемпіонату світу
 
 
3 КРАЩИХ ТРЕНЕРИ 2019 РОКУ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ЗІ СПОРТСМЕНАМИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
 
1. Василь КЕКЕ - плавання, Заслужений тренер України, тренер-викладач Харківського регіонального центру «Інваспорт», підготувавp багаторазового переможця чемпіонату світу Крипака М.
 
2. Валерій КАЗАКОВ - лижні гонки, біатлон, Заслужений тренер України, тренер-викладач Харківського регіонального центру «Інваспорт», підготував переможницю та багаторазову призерку чемпіонату світу Шишкову О.
 
3. Сергій ПЕТРІЩЕВ - лижні гонки, біатлон, Заслужений тренер України, тренер-викладач Харківського регіонального центру «Інваспорт», підготував переможницю та бронзову призерку зимових Паралімпійських ігор Ляшенко Л.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу