У Харкові підбили спортивні підсумки 2019 року

16 декабря 2019, 14:44
 

VІІ Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» відбувся 13 грудня в Харкові.

У форумі взяли участь представники Харківської міської ради та спортивних організацій міста. В ході форуму учасники підбили підсумки спортивних досягнень року, що минає, і обговорили плани на новий, 2020-й рік.
 
Також в рамках заходу відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів року. Так, Почесні грамоти Харківської міської ради вручили альпіністові Валентину Сипавіну - за активну життєву позицію, досягнення високих спортивних результатів та за сходження на вершину Еверест; Костянтину Ананченку - за високі спортивні досягнення (перемога на чемпіонаті Європи), вагомий внесок у розвиток дзюдо і популяризацію фізичної культури і спорту.
 
Крім того, Подяками міського голови нагороджені переможець чемпіонату Європи з дзюдо серед ветеранів 2019 року в місті Лас-Пальмас (Іспанія) Микола Терещенко, а також срібний і бронзовий призери чемпіонату Георгій Манучарян та Сергій Ліпілін.
 
Зазначимо, спортивний форум «Харків - спортивна столиця» - щорічний захід, в рамках якого підбиваються підсумки спортивного року, обговорюються питання в сфері спортивного життя Харкова і здійснюється пошук партнерів і можливостей для проведення в місті різних спортивних заходів.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу