Юні чирлідери ДШМ №6 вибороли золото в п’яти номінаціях відкритого чемпіонату України з чирлідингу. ФОТО

Ірина Куліченко, 6 декабря 2019, 09:46
 

Вагомі здобутки учнів хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6 на «Ukrainian Open Cheerleading Cup-2019", який нещодавно завершився у місті Києві, є продовженням їх переможних виступів на престижних змаганнях.

Відкритий чемпіонат України з чирлідингу цього року зібрав більше 1,5 тисячі учасників з різних регіонів нашої держави. 
 
Вихід на сцену кращого столичного спортивного комплексу «Меридіан», де проводився чемпіонат,  став надзвичайно успішним для  шкільного хореографічного колективу "Dance Art". У його складі більше 20 учениць хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6, які навчаються у 2-6-х класах (викладач Анастасія Поліщук).
 
Ґрунтовна підготовка, високий рівень майстерності, що дозволив продемонструвати цікаву й складну програму, цілеспрямованість та воля до перемоги забезпечили чудовий результат. Талановиті дівчатка вибороли золоті медалі у п'яти номінаціях, які були запропоновані організаторами чемпіонату – Федерацією чирлідингу та чирспорту України: Urban Cheer Solo, Performance Cheer Double, Trio Cheer Dance Show, Cheer Dance Double та Pom Dance.
 
Колектив "Dance Art", незважаючи на юний вік учасниць, і раніше вдало виступав на престижних всеукраїнських змаганнях і має чимало перемог та титулів.
 
Слід зазначити, що традиційно на хореографічному відділенні ДШМ №6 представлені різні види хореографії, включаючи сучасний танець та чирлідинг. При цьому освоєння базових знань хореографії є обов’язковою умовою для всіх, хто опановує у школі хореографічне мистецтво.
 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу