Харківські гросмейстери здобули золоту та бронзову медалі чемпіонату Європи з шашок-64

5 сентября 2019, 14:42
 

Чемпіонат Європи з шашок-64 відбувся у турецькому місті Ізмір з 26 серпня по 3 вересня. За результатами змагань Юрій Анікєєв став чемпіоном Європи з шашок, Юлія Макаренкова – бронзовою призеркою.

В класичній грі серед чоловіків чемпіоном Європи став спортсмен з Харківщини, вихованець куп’янської школи шашок Юрій Анікєєв. У восьми турах він набрав 12 очок. Ще в двох видах програми Юрій зупинився в кроці від нагород. В швидкій грі він посів четверте місце, а в бліці став п’ятим.
 
В змаганнях серед жінок харків’янка Юлія Макаренкова посіла третє місце в класичній грі, набравши 11 очок. В бліці та швидких шашках Юлія Макаренкова зайняла п’яте місце.
 
Загалом на даному чемпіонаті Європи українці здобули 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові медалі.
 
Нагадаємо, що Юрій Анікєєв та Юлія Макаренкова є діючими чемпіонами світу з шашок-64 в бразильській версії. В минулому році, також в Ізмірі, Юрій зібрав повний комплект нагород, здобув золоту медаль в бліці, срібну – в класичній грі та бронзову – в швидкій. В свою чергу, Юлія Макаренкова стала чемпіонкою світу в швидких шашках, а також срібною призеркою в класичній грі та бліці.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу