Спорт

Харків'яни здобули медалі на всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука

Відкритий всеукраїнський турнір «Кадетський турнір пам'яті заслуженого тренера України Валентина Морозова» зі стрільби з лука відбувся у Харкові.

У Київському районі пройшли змагання з кульової стрільби

Районні змагання з кульової стрільби серед учнів 10-11-х класів відбулися у Харківському ліцеї №107.

Каміль Керімов виборов «срібло» Кубка України

Змагання з вільної боротьби серед чоловіків та жінок відбулись у Києві.

Юні харківські тхеквондисти здобули медалі чемпіонату Європи

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Топ-5 национальных футбольных достижений за 2018-2019 годы

В этом году украинские футболисты не раз радовали своих болельщиков яркой игрой и точными голами. Победные матчи были на разных аренах и в разных форматах. Ко Всемирному дню футбола, который отмечается 10 декабря, предлагаем вспомнить выдающиеся достижение украинских футболистов.

Олександр Усик готовий назвати ім'я свого наступного суперника

Хто стане майбутнім супротивником українського супертяжа, стане відомо під час поєдинку-реваншу між володарем титулу чемпіона світу за версіями WBA Super, WBO, IBF і IBO в суперважкій вазі Енді Руїсом і британцем Ентоні Джошуа. Бій відбудеться на Diriyah Arena в Ед-Дір'іі, Саудівська Аравія.

Юні чирлідери ДШМ №6 вибороли золото в п’яти номінаціях відкритого чемпіонату України з чирлідингу. ФОТО

Вагомі здобутки учнів хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6 на «Ukrainian Open Cheerleading Cup-2019", який нещодавно завершився у місті Києві, є продовженням їх переможних виступів на престижних змаганнях.

Харків'янка стала найкращою футболісткою України

Гравець жіночого футбольного клубу «Житлобуд-1» Дарина Апанащенко перемогла у номінації «Краща футболістка України-2019».

У Харкові пройде зимова гонка легенд автоспорту. ФОТО

Перша зимова автогонка «Кубок Харкова - 2020» відбудеться 25 січня на території спортивно-технічного клубу «Форум».

04.12.2019Спорт / Мир

Стартував продаж квитків на Євро-2020

4 грудня стартує офіційний продаж квитків на чемпіонат Європи з футболу-2020, який відбудеться в 12 європейських містах.

Харьковские самбисты с медалями вернулись из Казахстана

На международном турнире по самбо на призы президента Казахстана, который 1 декабря завершился в городе Нур-Cултан харьковчане добыли «золото» и две «бронзы».

Харківські баскетболісти здобули першу перемогу на чемпіонаті України

Команда «Харківські Соколи» здобула першу перемогу у сезоні Суперліги - чемпіонаті України з баскетболу серед чоловіків.

В Харькове прошел чемпионат Украины по историческому средневековому бою. ФОТО

30 ноября в Харькове состоялся Открытый чемпионат Украины по историческому средневековому бою - Ukrainian Open.

Харків'янин Денис Бондар отримав "золото" чемпіонату світу з ММА

Збірна української федерації змішаних бойових мистецтв UF MMA зайняла перше командне місце у чемпіонаті світу з ММА – World Championship, що проходив 18-23 листопада у Сінгапурі.

Харків'янки встановили 11 рекордів на чемпіонаті України з важкої атлетики

У Харкові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ, на якому харків’яни завоювали 13 медалей та встановили 11 рекордів. Участь у змаганнях взяли близько 120 спортсменів з усієї України.