Официально

Рішення про внесення змін до рішення 19 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 27.02.2008р. №41/08

«Про затвердження Положення про порядок визначення розміру орендної плати за землю при наданні земельних ділянок у платне користування в місті Харкові»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Харківської міської ради

«Про внесення змін до рішення 19 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 27.02.2008р. №41/08 «Про затвердження Положення про порядок визначення розміру орендної плати за землю при наданні земельних ділянок у платне користування в місті Харкові»

Інформація. Управління комунального майна та приватизації Харківської міської ради про підсумки конкурсу, який відбувся 24.01.2013 р.

Управління комунального майна та приватизації Харківської міської ради про підсумки конкурсу, який відбувся 24.01.2013 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Харкова, що підлягають приватизації та відчуженню

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради оголошує про намір передати в оренду нежитлові приміщення

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова, затвердженого рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 р. № 492 / 11, оголошує про намір передати в оренду наступні нежитлові приміщення, а саме:

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради оголошує

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Харкова, затвердженого рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 р. №  492 / 11, оголошує про намір передати в оренду нежитлові приміщення та майно, що знаходяться в господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади м. Харкова, а саме:

Подписаться на новости

Выбрать по тегу