Официально

Управление коммунального имущества и приватизации Департамента экономики и коммунального имущества ХГС

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова, затвердженого рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011р. № 492 / 11 оголошує про намір передати в оренду наступні об’єкти, а саме:

Уведомление

Відповідно до Закону України «Про колективні договори та угоди», управлінням праці та соціального захисту населення Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради в листопаді 2012 року зареєстровані:

Управление коммунального имущества и приватизации Департамента экономики и коммунального имущества ХГС

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Харкова і Положення про проведення конкурсів на право оренди майна територіальної громади м. Харкова, затверджених рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011р. № 492 / 11, 493 / 11 оголошує конкурс на право укладання договорів оренди на нежитлові приміщення, а саме:

Информация Управления коммунального имущества и приватизации Харьковского городского совета

Інформація Управління комунального майна та приватизації Харківської міської ради про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності м. Харкова

1 2 3 ... 447 448 449 450 451 452
Подписаться на новости

Выбрать по тегу