Рішення про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів

29 декабря 2018, 08:28
 

У К Р А Ї Н А 
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА 
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Від 26.12.2018 № 984

Рішення про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів м. Харкова (крім населення) товариству з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу»

 

З метою приведення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи зміну вартості палива, зростання витрат на енергоносії, оплату праці та інших витрат, на підставі звернення та розрахунків товариства з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу», розглянувши висновки Департаменту комунального господарства Харківської міської ради та Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради, згідно із Законом України «Про житлово‑комунальні послуги», ст.ст. 18, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про теплопостачання», Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 

ВИРІШИВ:
1. Скоригувати тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів м. Харкова (крім населення) товариству з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу», встановлені рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 28.02.2018 № 140 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів м. Харкова (крім населення) товариству з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу», виклавши додаток до нього у новій редакції (додається).
2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю. С.) забезпечити оприлюднення рішення в газеті «Харьковские известия».
3. Рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово‑комунального господарства Руденка А. І.
Міський голова  Г. А. Кернес
Додаток 
до рішення виконавчого комітету 
від 26.12.2018 № 984
 
Тарифи на теплову енергію,  її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів м. Харкова (крім населення) товариству з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу»
 
 

Найменування тарифів

Групи споживачів теплової енергії

Бюджетні установи

Інші споживачі

Тариф на теплову енергію, грн за 1 Гкал (з ПДВ)

1792,84

1702,98

в тому числі на:

 

 

— виробництво теплової енергії, грн за 1 Гкал (з ПДВ)

1781,94

1692,08

— транспортування теплової енергії, грн за 1 Гкал (з ПДВ)

6,53

6,53

— постачання теплової енергії, грн за 1 Гкал (з ПДВ)

4,37

4,37

Заступник міського голови — директор Департаменту економіки та комунального майна  М. І. Фатєєв
Заступник міського голови — керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Т. М. Чечетова-Терашвілі
Подписаться на новости

Выбрать по тегу