Рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.05.2011 № 378

22 декабря 2018, 07:01
 

У К Р А Ї Н А 
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА 
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Від 18.12.2018 № 951
 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.05.2011 № 378 «Про створення постійно 
діючих комісій по обстеженню санітарного та технічного стану житлового фонду комунальної власності міста Харкова» 
 
На підставі ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Житлового кодексу Української РСР, постанови Ради Міністрів Української РСР від 26.04.1984 № 189 «Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідальності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і приміщень непридатними для проживання», у зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах Харківської міської ради, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.05.2011 № 378 «Про створення постійно діючих комісій по обстеженню санітарного та технічного стану житлового фонду комунальної власності міста Харкова» (зі змінами), виклавши додаток 1 «Склад постійно діючої комісії по обстеженню санітарного та технічного стану житлового фонду комунальної власності у Київському районі міста Харкова» у новій редакції (додається).
2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради забезпечити оприлюднення рішення в засобах масової інформації у встановленому порядку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора Департаменту житлового господарства Харківської міської ради Нехорошкова Р. Б.
Міський голова   Г. А. Кернес 
Подписаться на новости

Выбрать по тегу