Рішення про встановлення тарифів на послуги з вивезення (перевезення) побутових відходів, які надає КП «Комплекс з вивозу побутових відходів

15 декабря 2018, 10:01
 

У К Р А Ї Н А 
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Від 12.12.2018 № 918
 
Рішення
Про встановлення тарифів на послуги з вивезення (перевезення) побутових відходів,  які надає КП «Комплекс з вивозу побутових відходів

 

З метою приведення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, які надає КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи зростання витрат на оплату праці, вартості пально-мастильних матеріалів, матеріальних ресурсів та інших витрат, на підставі звернення та розрахунків КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», розглянувши висновки Департаменту житлового господарства Харківської міської ради та Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради, згідно із законами України «Про відходи», «Про житлово‑комунальні послуги», ст.ст. 17, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 
ВИРІШИВ:
1. Встановити тарифи на послуги з вивезення (перевезення) побутових відходів, які надає комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів», згідно з додатком.
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 05.11.2014 № 646 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення (перевезення, захоронення) побутових відходів, які надає КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».
3. Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради (Болгова Л. В.) з метою соціального захисту населення м. Харкова вжити заходів із забезпечення безперебійної роботи з нарахування населенню пільг і субсидій на оплату житлово‑комунальних послуг згідно з чинним законодавством.
4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю. С.) забезпечити оприлюднення рішення в газеті «Харьковские известия».
5. Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово‑комунального господарства Руденка А. І.
Міський голова  Г. А. Кернес

Додаток

до рішення виконавчого комітету 
Харківської міської ради
від 12.12.2018 № 918

 

 

Тарифи на послуги з вивезення (перевезення) побутових відходів, які надає комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів»

 

Види послуг та групи споживачів

Тариф,

грн за 1 м3 з ПДВ

І. Послуги з вивезення (перевезення) твердих побутових відходів

 

1. Населення (незалежно від форми власності будинків)

107,55

2. Бюджетні установи

121,26

3. Інші споживачі

158,16

1

2

ІІ. Послуги з вивезення (перевезення) великогабаритних відходів

 

1. Населення (незалежно від форми власності будинків)

224,74

2. Бюджетні установи

253,39

3. Інші споживачі

330,50

 

Примітка: Споживачі розраховуються з комунальним підприємством «Комплекс з вивозу побутових відходів» за тарифами на послуги:
— з перевезення побутових відходів, які встановлені даним рішенням;
— з захоронення побутових відходів — за тарифами, встановленими для КП «Муніципальна компанія поводження з відходами», або за тарифами, встановленими для ВАТ «Перероблюючий завод» (залежно від надавача послуг з захоронення побутових відходів).
Заступник міського голови — директор Департаменту економіки та комунального майна  М. І. Фатєєв
Заступник міського голови — керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Т. М. Чечетова-Терашвілі
Подписаться на новости

Выбрать по тегу