Пропозиції прийняті на загальноміських громадських слуханнях на тему: «Благоустрій та забудова території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе в м. Харкові».

6 декабря 2018, 08:07
 

 
Пропозиції прийняті на загальноміських громадських слуханнях на тему: «Благоустрій та забудова території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе в м. Харкові».
 
м. Харківі, 
просп. Ювілейний, 28 А 
«4» грудня 2018 року 
17.00
 
 
За підсумками розгляду та обговорення питання «Благоустрій та забудова території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе в м. Харкові» прийняті наступні пропозиції:
1. Вважати можливим забудову території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе з дотриманням санітарних, протипожежних та інших будівельних норм, а також відповідно до містобудівної та проектної документації.
2. ТОВ «ПІДПРИЄМСТВО АРЕС» при забудові території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе будівельні роботи проводити відповідно до правил виконання будівельних робіт в денний час.
3. Вважати за необхідне із залученням коштів забудовника — ТОВ «ПІДПРИЄМСТВО АРЕС», виконання таких видів робіт з благоустрою території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе:
3.1. Висадка зелених насаджень на території, прилеглій до житлових будинків розглянутої території.
3.2. Установка комплексного дитячого ігрового майданчика з м’яким покриттям, озелененням, ігровим обладнанням, лавками, урнами, зовнішнім освітленням біля проектованого житлового будинку.
3.3. Облаштування дитячого майданчика з елементами мотузкового містечка у дворі будинків № 141‑А, 141‑Б, 141‑В, 141 по Салтівському шосе, з урахуванням думки жителів.
3.4. Облаштування майданчика для вигулу домашніх тварин поблизу території гаражного кооперативу «Юпітер Авто», з урахуванням думки жителів.
3.5. Капітальний ремонт дорожнього покриття проїздів та пішохідних тротуарів, з розмежуванням проїжджої та пішохідної частин, з установкою в місцях перетину плавних переходів для зручності пересування маломобільних груп населення.
3.6. Реконструкція шкільного стадіону Харківської загальноосвітньої школи № 64.
3.7. Установка устаткування для паркування велосипедів.
3.8. Виконання поточного ремонту житлових будинків на даній території.
3.9. Виконати ремонт існуючих водовідвідних лотків і облаштувати водовідвідний лоток від парковки біля будинку № 141‑Б, уздовж тротуару, розташованого з боку школи № 64 до внутрішньоквартальної дороги.
4. Взяти до уваги, що розпорядженням міського голови від 17.09.2018 № 109 створено робочу групу з розгляду питань, пов’язаних з будівництвом ТОВ «ПІДПРИЄМСТВО АРЕС» багатоповерхового житлового будинку по вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе.
 
Подписаться на новости

Выбрать по тегу