Оголошення: на заміщення тимчасово вакантної посади

11 июля 2018, 07:38
 

Департамент комунального господарства Харківської міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань експлуатації об’єктів інженерної інфраструктури Управління інженерної інфраструктури на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника.
ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ на посаду головного спеціаліста: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування (магістерського) рівня; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління на менше 3 років; володіння державною мовою та роботою з основними програмами на комп’ютері.
Особи, які відповідають основним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:
— заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П2‑ДС) з відповідними додатками; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копію паспорту та військового квитка; інформацію про подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»; дві фотокартки 4х6 см (без кута). При подачі копій при собі мати оригінали.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, м‑н Конституції, 12, пов. 4, каб. 2.
Телефон для довідок: 731‑31‑31; 760-75-84.
Подписаться на новости

Выбрать по тегу