Оголошення: конкурс на заміщення вакантних посад

14 июня 2018, 00:02
 

Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:
 
1. Головного спеціаліста відділу розвитку міжнародних зв’язків і євроінтеграції Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 6‑річного віку.
 
2. Головного спеціаліста відділу розвитку туристської інфраструктури і іміджевих проектів Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3‑річного віку.
 
Претенденти на заміщення зазначеної вакантної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:
 
— бути громадянами України;
— мати вищу освіту;
— вільно володіти однією з іноземних мов, друга мова — базовий рівень;
— вільно володіти державною мовою;
— володіти комп’ютерною технікою.
 
Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
 
• заяву про участь у конкурсі;
• заповнену особову картку (форма П‑2 ДС) з відповідними додатками;
• дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см (без кута);
• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
• декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua;
• довідка про наявність або відсутність корпоративних прав;
• копію паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 
Паспорт, трудова книжка, документи про освіту, військовий квиток пред’являються особисто.
 
Заяви приймаються протягом 30 календарних днів після опублікування оголошення за адресою: м. Харків, 61200, вул. Квітки-Основ’яненка, 7, 9‑й поверх, кімн. 9.3.
 
Телефони для довідок: (057)760‑77‑58, 760‑74‑42.
 

Департамент земельних відносин Харківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору фінансового контролю відділу економічного регулювання земельних відносин та ринку землі Департаменту земельних відносин Харківської міської ради на період відпустки без збереження заробітної плати основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку до дня фактичного виходу її з відпустки.
 
Претенденти на заміщення вакантної посади повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам:
 
— бути громадянином України;
— мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування другого (магістерського) рівня;
— володіти державною та регіональною мовами в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків відповідно до вимог ст. 11 Закону України «Про засади державної мовної політики»;
— володіти технікою роботи з основними комп’ютерними програмами;
— мати стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
 
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
 
— заяву про участь у конкурсі;
— заповнену особову картку (форма П‑2 ДС) з відповідними додатками;
— дві фотокартки розміром 4х6 см (без кута);
— копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
— інформацію про подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік в установленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку;
— копію паспорта громадянина України;
— копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
 
При подачі копій при собі мати оригінали.
 
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації об’яви в засобах масової інформації за адресою: м. Харків, вул. Квітки-Основ’яненка, 7, 3-й поверх, кімн. 3.8. Телефон відділу організаційної та кадрової роботи Департаменту земельних відносин Харківської міської ради для довідок: 725-27-55.

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу