Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації — детального плану території району, обмеженого вул. Полтавський Шлях, вул. Григорівською, Григорівським шосе, пров. Болгарським, вул. Ка

14 мая 2018, 07:16
 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації — детального плану території району, обмеженого вул. Полтавський Шлях, вул. Григорівською, Григорівським шосе, пров. Болгарським, вул. Камською
 
 
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на замовлення Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради, розробником — ТОВ «ФІРМА САТОР» виконаний проект містобудівної документації — детальний план території району, обмеженого вул. Полтавський Шлях, вул. Григорівською, Григорівським шосе, пров. Болгарським, вул. Камською.
 
Проект виконаний на підставі Програми по реалізації рішень генерального плану м. Харкова до 2026 р., затвердженої рішенням сесії Харківської міської ради від 29.12.2004 № 249/04 зі змінами та доповненнями, та рішення 17 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.12.2017 № 868/17 у відповідності до ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території». Детально ознайомитися з матеріалами детального плану території району, обмеженого вул. Полтавський Шлях, вул. Григорівською, Григорівським шосе, пров. Болгарським, вул. Камською, можна в Управлінні містобудування та архітектури за адресою: вул. Квітки-Основ'яненка, 7, м. Харків, 61003, кімнати 7.15, 7.16, телефон для довідок: 760 73 56, а також на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету — http://www.city.kharkov.ua. Термін ознайомлення з проектом містобудівної документації до 18.06.2018.
 
Основні техніко-економічні показники: площа проектування в межах детального плану території — 17 га, під житлову забудову — 9,43 га, в тому числі: багатоквартирних — 9,43 га, територія під громадську забудову — 0,074 га, територія вулиць, площ — 2,23 га, іншого призначення (ділові, виробничі, комунально-складські, курортні, оздоровчі, тощо) — 1,624 га, інші — 3,642 га.
 
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: в. о. директора Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану Пилявська К. М., головний спеціаліст відділу генплану міста Прасол О. А.
 
Пропозиції розглядаються і приймаються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 (зі змінами), в письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні бути обґрунтованими відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил. Пропозиції приймаються протягом місяця в термін до 18.06.2018.
 

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу