Оголошення: конкурс на заміщення вакантних посад

17 апреля 2018, 00:19
 

Харківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора департаменту — начальника Управління містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради, головного архітектора міста.
 
Претенденти на заміщення зазначеної вакантної посади повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам:
 
— бути громадянином України;
— мати вищу архітектурну освіту другого (магістерського) рівня;
— мати стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах у сфері містобудування та архітектури не менше 3 років або стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років;
— володіти державною та регіональною мовами в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків;
— мати навички роботи з ПК.
 
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
 
— заяву про участь у конкурсі;
— заповнену особову картку (форма П‑2 ДС) з відповідними додатками;
— дві фотокартки розміром 4х6 см (без кута);
— копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
— інформацію про подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік в установленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку;
— копію паспорта громадянина України;
— копію військового квитка.
 
При подачі копій при собі мати оригінали.
 
Відбір осіб для зайняття зазначеної вакантної посади буде здійснено міською конкурсною комісією відповідно до чинного законодавства за результатами розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит.
 
Заяви приймаються протягом 30 календарних днів після опублікування оголошення за адресою: м. Харків‑200, м‑н Конституції, 7, 3‑й поверх, кімн. 47. Телефони для довідок: 760‑73‑23, 760-76-53.
Подписаться на новости

Выбрать по тегу