Рішення про передачу майна в господарське відання комунальному підприємству «Харківспецбуд»

16 апреля 2018, 07:33
 

У К Р А Ї Н А 
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА 
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
Від 11.04.2018 № 247 
 

Р І Ш Е Н Н Я 
Про передачу майна в господарське відання комунальному підприємству «Харківспецбуд»

 
На підставі статей 78, 136 Господарського кодексу України, підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Департаменту житлового господарства Харківської міської ради, звернення комунального підприємства «Харківспецбуд» та комунального підприємства «Жилкомсервіс», керуючись статтею 59 вказаного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради 
ВИРІШИВ:
1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Жилкомсервіс» гуртожиток площею 2396,0 кв. м по вулиці Біблика, 65.
2. Передати в господарське відання комунальному підприємству «Харківспецбуд» гуртожиток площею 2396,0 кв. м по вулиці Біблика, 65.
3. Управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (Солошкін В. М.) здійснити в установленому порядку передачу майна згідно з пунктом 1 рішення.
4. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку в 5‑денний термін із дня його прийняття.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — директора Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради Фатєєва М. І.
 
Міський голова   Г. А. Кернес 

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу