Оголошення: конкурс на заміщення вакантних посад

11 января 2018, 00:08
 

Департамент комунального господарства Харківської міської ради оголошує конкурс на заміщення таких вакантних посад:
 
— заступника начальника управління — начальника відділу з питань експлуатації об’єктів інженерної інфраструктури Управління інженерної інфраструктури;
— заступника начальника управління — начальника відділу організації робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою Управління з утримання та відновлення об’єктів благоустрою;
— головного спеціаліста відділу технічного супроводження робіт на об’єктах благоустрою Управління з утримання та відновлення об’єктів благоустрою.
 
ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ на посаду:
 
— заступника начальника управління — начальника відділу: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років; володіння державною мовою та роботою на комп’ютері;
— головного спеціаліста: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління на менше 3 років; володіння державною мовою та роботою на комп’ютері.
 
Особи, які відповідають основним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:
 
— заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П2‑ДС) з відповідними додатками; копію документа про освіту; копію паспорта та військового квитка; інформацію про подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»; дві фотокартки 4х6 см (без кута).
 
Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, м‑н Конституції, 12, пов. 4, каб. 2. Телефони для довідок: 731‑31‑31; 760-75-84.
 

Адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС, інших громадян пільгових категорій Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.
 
Претенденти на заміщення зазначеної вакантної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:
 
— бути громадянином України;
— мати базову вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;
— без вимог до стажу роботи;
— володіти державною та регіональною мовами в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків відповідно до вимог ст. 11 Закону України «Про засади державної мовної політики»;
— мати базові навички роботи на персональному комп’ютері.
 
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
 
— заяву про участь у конкурсі;
— заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
— дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
— копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
— інформацію щодо подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»;
— копію паспорта громадянина України;
— копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
— довідку про допуск до державної таємниці (в разі його наявності).
 
При подачі копій при собі мати оригінали.
 
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 61052, м. Харків, вул. Благовіщенська, 34, кімн. 10.
 
Телефон для довідок: 725-37-40.

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу