Решение о внесении изменений в решение 14 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 20.09.2017 № 787 / 17 «Об утверждении правил пользования городским электрическим транспортом и внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда»

13 ноября 2017, 07:37
 

У К Р А Ї Н А
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16 сесія 7 скликання
Від 08.11.2017 № 846/ 17
м. Харків
 

Р І Ш Е Н Н Я
Про внесення змін до рішення 14 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.09.2017 № 787 / 17 «Про затвердження правил користування міським електричним транспортом та впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду»

 
З метою запровадження системи «Електронний квиток» в міському електричному транспорті м. Харкова (метрополітен, трамвай, тролейбус), на підставі ст. 4 Закону України «Про міський електричний транспорт», ст.ст. 26, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 зазначеного Закону, Харківська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Правил користування Харківським метрополітеном та Правил впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному транспорті м. Харкова, затверджених рішенням 
14 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.09.2017 № 787 / 17 «Про затвердження правил користування міським електричним транспортом та впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду», виклавши додатки 1 та 3 у новій редакції.
2. Доповнити рішення такими пунктами:
«4. Комунальному підприємству «Харківпасс» у зв’язку із запровадженням системи «Електронний квиток» в міському електричному транспорті м. Харкова здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства заходи, пов’язані зі справлянням плати за транспортні послуги за перевезення в міському електричному транспорті м. Харкова (метрополітен, трамвай, тролейбус).
6. Комунальному підприємству «Харківпасс» здійснити всі необхідні дії, спрямовані на забезпечення виготовлення та розповсюдження електронних квитків, справляння плати за проїзд, розподілу та перерахування коштів плати за проїзд перевізникам з використанням системи «Електронний квиток», зазначеної в рішенні 10 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 21.12.2016 № 503 / 16.».
3. У зв’язку з доповненням рішення 14 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.09.2017 № 787 / 17 «Про затвердження правил користування міським електричним транспортом та впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду» пункт 4 «Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з питань транспорту, зв’язку та екології і секретаря Харківської міської ради» вважати пунктом 6.
4. У зв’язку з залученням КП «Харківпасс» як учасника системи «Електронний квиток», внести відповідні зміни до:
— концепції системи «Електронний квиток», затвердженої рішенням 7 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 06.07.2016 № 316 / 16 «Про створення системи «Електронний квиток» в міському електротранспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі) м. Харкова» шляхом визначення функцій комунального підприємства «Харківпасс» у зазначеній системі.
— інвестиційного договору від 28 грудня 2016 року, підписаного на підставі рішення 10 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 21.12.2016 № 503 / 16 «Про надання згоди на укладення інвестиційного договору з інвестором для впровадження системи «Електронний квиток» в міському електротранспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі) м. Харкова» шляхом введення в нього «Учасника — № 9» комунального підприємства «Харківпасс» та визначення його функцій за договором.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з питань транспорту, зв’язку та екології і секретаря Харківської міської ради.
 
Міський голова   Г. А. Кернес
 

Додаток 1
до рішення 14 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.09.2017 № 787 / 17 «Про затвердження правил користування міським електричним транспортом 
та впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду» в редакції рішення 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання
від 08.11.2017 № 846 / 17
 

Правила користування Харківським метрополітеном

 
І. Загальні положення
1.1. Метрополітен — міський пасажирський електричний транспорт, користування яким пов’язане з підвищеною небезпекою. Правила користування Харківським метрополітеном (далі — Правила) розроблено з метою забезпечення надійного, якісного, безпечного перевезення та обслуговування громадян, які знаходяться в метрополітені, та регулювання відносин між пасажирами та метрополітеном.
1.2. Ці Правила поширюються на працівників перевізника і пасажирів, встановлюють умови проїзду пасажирів, перевезення багажу та їх оплату, обов’язки, права та відповідальність перевізника і пасажирів.
1.3. Ці Правила розроблено відповідно до законів України «Про транспорт», «Про міський електричний транспорт», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист прав споживачів», Цивільного та Господарського кодексів України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Правил надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правил технічної експлуатації метрополітенів України та інших нормативно-правових актів.
1.4. Ці Правила, схеми ліній метрополітену розміщуються у вестибюлях станцій у зручних для пасажирів місцях та у вагонах поїздів. На входах до станцій розміщується інформація про режим роботи метрополітену.
1.5. Особи, які перебувають на території метрополітену, повинні дбайливо ставитися до споруд, обладнання та іншого майна метрополітену, бути взаємно ввічливими, дотримуватися чистоти, громадського порядку, вимог пожежної безпеки та цих Правил.
 
ІІ. Оплата та умови проїзду пасажирів і перевезення багажу
2.1. Вартість проїзду встановлюється відповідно до вимог законодавства України.
2.2. Прохід пасажирів за межі автоматичних контрольних пунктів здійснюється за допомогою електронного квитка, разового квитка, інших проїзних документів, що діють в метрополітені, або за пред’явленням посвідчення (документа, довідки), що надає право на пільговий чи безоплатний проїзд.
Електронні квитки, разові квитки, посвідчення (довідки), інші проїзні документи з ознаками підроблення, закінченим терміном дії, такі, що не належать особам, які їх пред’являють, копії документів, у тому числі засвідчені нотаріально, права на проїзд не надають.
2.3. Електронний квиток, що дає право на пільговий чи безоплатний проїзд, використовується тільки особою, яка має право пільгового або безоплатного проїзду, за наявності оригінала посвідчення, що підтверджує право на пільгу та відповідає затвердженому зразку.
2.4. Документи на право пільгового проїзду пасажири повинні пред’являти у розгорнутому вигляді.
2.5. Порядок проходу пасажирів на станції метрополітену визначається перевізником.
2.6. Пасажирам, що відносяться до маломобільних груп населення, дозволяється прохід через механічний турнікет з реєстрацією.
2.7. Оплаті підлягає:
2.7.1. Кожний прохід пасажира за межі автоматичних контрольних пунктів у напрямку пасажирської платформи.
2.7.2. Перевезення багажу, окремо за кожне місце:
— ручного багажу, сума вимірів якого за довжиною, шириною та висотою перевищує 120 см;
— рулонів діаметром (двом діаметрам або вісям біля основи рулона) понад 10 см та довжиною понад 100 см;
— довгомірних предметів довжиною понад 150 см;
— сумок-візків, валіз та сумок на колесах, сума вимірів яких за довжиною, шириною та висотою перевищує 120 см;
— велосипедів та інших транспортних засобів виключно у розібраному вигляді, якщо сума вимірів за довжиною, шириною та висотою перевищує 120 см.
Оплата за перевезення кожного місця багажу здійснюється за встановленим тарифом вартості проїзду одного пасажира.
Дозволяється одному пасажиру перевозити не більше двох місць багажу.
Оригінал посвідчення (довідки), електронного квитка, що надають право на пільговий чи безоплатний проїзд у метрополітені, не надають права на безоплатне перевезення багажу. 
2.8. Лижі, санки, ковзани, велосипеди та подібні до них спортивні й транспортні засоби, ялинки, саджанці, садовий інвентар, риболовні снасті, вогнепальна зброя, колючі предмети та предмети, що легко розбиваються, перевозяться в чохлах або належній упаковці.
2.9. Заборонено знаходитися у вестибюлі станції та перевозити в метрополітені:
2.9.1. Багаж:
— ручний багаж, сума вимірів якого за довжиною, шириною та висотою перевищує 200 см;
— рулони діаметром (двом діаметрам або вісям біля основи рулона) понад 15 см та довжиною понад 150 см;
— довгомірні предмети довжиною понад 220 см;
— сумки-візки, валізи та сумки на колесах, сума вимірів яких за довжиною, шириною та висотою перевищує 200 см;
— велосипеди та інші транспортні засоби у розібраному вигляді, якщо сума вимірів за довжиною, шириною та висотою перевищує 200 см;
— речі, що можуть забруднити або поранити пасажирів, пошкодити або зіпсувати споруди та обладнання метрополітену;
— предмети округлої форми без надійних засобів кріплення.
2.9.2. Пожежонебезпечні, вибухонебезпечні, отруйні, наркотичні та їдкі речовини, газові балони.
2.9.3. Тварин, у тому числі собак, дрібних тварин і птахів у спеціальних контейнерах чи клітках, сума вимірів яких за довжиною, шириною та висотою перевищує 120 см.
2.9.4. Багаж на візках та інших засобах, крім сумок-візків, валіз і сумок на колесах, розміри яких не перевищують розмірів, визначених у підпункті 2.9.1.
 
ІІІ. Обов’язки та права перевізника
3.1. Перевізник зобов’язаний:
3.1.1. Забезпечувати безпеку пасажирів та якісний рівень надання послуг з перевезень, їх доступність для пасажирів, які відносяться до маломобільних груп населення, створювати пасажирам необхідні зручності, вживати заходів з метою усунення недоліків в обслуговуванні, вимагати від пасажирів безумовного виконання цих Правил.
3.1.2. Забезпечувати дотримання персоналом вимог законодавства про міський електричний транспорт та захист прав споживачів.
3.1.3. Утримувати поїзди та територію станцій у належному технічному та санітарному стані.
3.1.4. Забезпечувати пасажирів засобами оплати проїзду.
3.1.5. Надавати пасажирам у доступному для них місці інформацію про роботу метрополітену, порядок проходу за межі автоматичних контрольних пунктів, чинні в метрополітені умови оплати проїзду та перевезення багажу, проїзд до станції призначення, місцезнаходження книги скарг і пропозицій.
3.1.6. Оголошувати в поїздах назви станцій, попереджати пасажирів про зачинення дверей у вагонах, за потреби надавати їм додаткову інформацію.
3.1.7. Інформувати пасажирів через гучномовний зв’язок про правила їх перебування на ескалаторах, платформах, про зміни в роботі метрополітену тощо.
3.1.8. Визначити у салоні електропоїзда місця для сидіння пасажирів, які відносяться до маломобільних груп населення.
3.2. Перевізник має право:
3.2.1. Вимагати у пасажирів надання для перевірки документів, що надають право на безоплатний чи пільговий проїзд або підтверджують право на користування електронними квитками, або іншими проїзними документами, призначеними для безоплатного чи пільгового проїзду.
3.2.2. Здійснювати контроль документів, що пред’явлені пасажирами, з метою визначення їх чинності, відповідності особі пред’явника, наявності ознак підроблення тощо.
3.2.3. Призупиняти дію електронних квитків, що призначені для безоплатного чи пільгового проїзду, у разі їх неправомірного використання пасажирами.
3.2.4. Не дозволяти проходити за межі автоматичних контрольних пунктів або відмовити (призупинити) у наданні послуг з перевезення пасажирам:
— які не оплатили проїзд або у разі перевезення ними багажу, розміри якого визначені в пункті 2.7 цих Правил;
— з багажем, визначеним у пункті 2.9 цих Правил;
— які відмовилися пред’явити посвідчення, що дає право на безоплатний проїзд; надали посвідчення (документ), що не дає права на безоплатний проїзд, з ознаками підроблення, із закінченим терміном дії, такі, що їм не належать; надали копії посвідчень (документів), у тому числі засвідчені нотаріально; не підтвердили право на користування електронними квитками;
— у стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння;
— оголеним, з оголеним торсом, у спідній білизні без одягу, без взуття, у брудному одязі, одязі з явно вираженим специфічним неприємним запахом;
— з морозивом або іншою їжею та напоями, що можуть забруднити пасажирів;
— які вчиняють інші дії, зазначені в пункті 4.2 цих Правил.
3.2.5. Вживати заходів щодо регулювання пасажиропотоків, змінювати режим роботи ескалаторів, перекривати переходи між станціями, пропускати поїзди без зупинки на станції, обмежувати вхід на станцію та вихід з неї або закривати станцію при значному збільшенні пасажиропотоку та у нештатних ситуаціях.
3.2.6. Вимагати від пасажирів звільняти вагони електропоїздів на кінцевих станціях та у разі виникнення надзвичайних ситуацій або у випадках виводу електропоїздів з лінії.
3.2.7. Вимагати від пасажирів негайного припинення дій, що становлять небезпеку для інших пасажирів або руху поїздів, а у разі потреби вживати заходів для виведення таких пасажирів за межі станцій метрополітену.
3.2.8. Залучати співробітників відділу поліції з обслуговування метрополітену у разі порушення пасажирами вимог цих Правил.
 
ІV. Обов’язки та права пасажирів
4.1. Пасажири зобов’язані:
4.1.1. Користуватися дверима «Вхід», заходячи на станцію, та «Вихід», виходячи з неї, не затримуватися, бути обережними та притримувати за собою двері.
4.1.2. Оплатити кожний прохід за межі автоматичних контрольних пунктів станцій та перевезення багажу, визначеного у пункті 2.7 цих Правил.
4.1.3. За вимогою працівників перевізника надавати для перевірки посвідчення (документи), що дають право на безоплатний чи пільговий проїзд або підтверджують право на користування електронними квитками, призначеними для безоплатного чи пільгового проїзду.
4.1.4. Заходити на ескалатор, що рухається в потрібному напрямку або має індикацію зеленого кольору на балюстраді, тримаючись за поручень, при вході та виході підіймати поли довгого одягу та багаж для уникнення потрапляння їх до складових елементів ескалатора.
4.1.5. Не допускати потрапляння підборів до обладнання метрополітену.
4.1.6. Перебуваючи на ескалаторі:
— стояти обличчям у напрямку руху, тримаючись за поручень;
— не притулятися до нерухомих частин ескалатора;
— не затримуватися при сходженні з ескалатора;
— стежити, щоб частини одягу не потрапили до складових елементів ескалатора;
— надійно утримувати багаж, оберігати його від падіння;
— не притуляти багаж до нерухомих частин ескалатора та не ставити його на поручень;
— завчасно піднімати багаж зі східців перед виходом з ескалатора;
— у разі зупинки ескалатора чітко виконувати інструкції працівників перевізника, що надаються гучномовним зв’язком.
4.1.7. Перебуваючи на ескалаторі з дітьми:
— тримати дітей за руку або на руках, не дозволяти їм самостійно рухатися ескалатором;
— стежити, щоб діти не притулялися до нерухомих частин ескалатора, не сідали на східці, не наступали на обмежувальну лінію, нанесену на бокові частини східців, не підкладали пальці під поручень та не просували їх у проміжок між східцями та нерухомими частинами ескалатора.
4.1.8. Перебуваючи на платформі:
— розміщуватися, не створюючи скупчення, не заходити за обмежувальну лінію, нанесену на край платформи, до повної зупинки поїзда;
— тримати дітей за руку або на руках;
— уважно слухати оголошення гучномовного оповіщення;
— після зупинки поїзда не заважати пасажирам вільно виходити з вагонів, стояти осторонь від відчинених дверей;
— після виходу пасажирів заходити до вагонів, не затримуючись біля дверей;
— не заходити до вагонів після оголошення про зачинення дверей;
— після зачинення дверей відійти за обмежувальну лінію.
4.1.9. Перебуваючи у вагоні поїзда:
— стояти, тримаючись за поручень;
— заздалегідь підготуватися до виходу перед прибуттям поїзда на станцію призначення;
— після оголошення про зачинення дверей не виходити з вагона.
4.1.10. Звільняти вагони поїздів на кінцевих станціях та на інших станціях за вимогою працівників перевізника.
4.1.11. Виконувати вимоги працівників перевізника у разі виникнення нештатних ситуацій, якщо з’явилася загроза безпеці пасажирів.
4.2. Пасажирам заборонено:
4.2.1. Перешкоджати виконанню службових обов’язків працівниками перевізника та не виконувати їх законні вимоги.
4.2.2. Передавати іншим особам посвідчення (документи), що дають права на безоплатний чи пільговий проїзд, або електронні квитки, що призначені для безоплатного чи пільгового проїзду.
4.2.3. Заходити на станцію через автоматичні контрольні пункти, встановлені на входах і виходах, та розмежувальні бар’єри без оплати.
4.2.4. Проходити через автоматичні контрольні пункти за електронними квитками, що призначені для безоплатного чи пільгового проїзду, які належать іншій особі.
4.2.5. Користуватися одночасно декільком особам одним електронним квитком, що дає право на безоплатний чи пільговий проїзд для проходу через автоматичний контрольний пункт.
4.2.6. Знаходитися на території метрополітену оголеним, з оголеним торсом, у спідній білизні без одягу, без взуття, у брудному одязі, одязі з явно вираженим специфічним неприємним запахом.
4.2.7. Заходити на станцію з морозивом або іншою їжею та напоями, що можуть забруднити пасажирів.
4.2.8. Заходити на станцію у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння.
4.2.9. Залишати дітей без нагляду.
4.2.10. Знімати огородження та заходити на ескалатор, що не працює.
4.2.11. Заходити на ескалатор, що працює у зворотному напрямку.
4.2.12. Пересуватися на ескалаторі, не тримаючись за поручень, або з багажем, визначеним у пункті 2.13 цих Правил.
4.2.13. Наступати на обмежувальну лінію, нанесену на бокові частини східців ескалатора, сідати на його східці та поручні.
4.2.14. Бігти східцями ескалаторів, маршовими сходами, платформами, вестибюлями та залами станцій.
4.2.15. Пересуватися в метрополітені на самокатах, роликових ковзанах, скейтах та інших спортивних і транспортних засобах.
4.2.16. Самовільно проходити у споруди метрополітену, що не призначені для пасажирів, виробничі приміщення станцій, за огороджену територію метрополітену та тимчасові огородження.
4.2.17. Спиратися або сідати на огорожі, встановлені у вестибюлях та на платформах станцій.
4.2.18. Чіплятися на пристрої освітлення станцій і покажчики та пошкоджувати їх.
4.2.19. Кидати сторонні предмети на колії, східці та балюстраду ескалаторів.
4.2.20. Спускатися на колії, ходити ними, їздити на міжвагонних з’єднаннях та дахах вагонів, чіплятися за обладнання поїздів.
4.2.21. Відчиняти двері або притулятися до дверей у вагонах та ліфтах під час їх руху.
4.2.22. Заважати відчиненню або зачиненню дверей поїздів на станціях, вільному входу та виходу пасажирів.
4.2.23. Користуватися без потреби переговорними пристроями, а також пристроями зв’язку метрополітену, вимикачами «СТОП» на балюстраді ескалаторів.
4.2.24. Користуватися відкритим вогнем, піротехнічними пристроями, палити, смітити, вживати алкогольні та слабоалкогольні напої на станціях та у вагонах поїздів.
4.2.25. Відтворювати звукозаписи через гучномовці, грати на музичних інструментах, співати на території станцій та у вагонах поїздів.
4.2.26. Проводити фото-, кіно-, відеозйомку без письмового дозволу перевізника.
4.2.27. Здійснювати торговельну або будь-яку іншу комерційну діяльність на території метрополітену без письмового дозволу перевізника.
4.2.28. Проводити публічні заходи та вести агітаційну діяльність.
4.2.29. Розклеювати, роздавати або іншим способом розповсюджувати продукцію інформаційного або рекламного змісту без письмового дозволу перевізника.
4.2.30. Перебувати на території станцій метрополітену та у вагонах поїздів з метою жебракування.
4.2.31. Під’єднуватися до мереж водо- та електропостачання метрополітену без укладання відповідного договору.
4.2.32. Створювати ситуації, що перешкоджають безпечному пересуванню пасажирів та руху поїздів.
4.2.33. Пошкоджувати, розфарбовувати вагони, ескалатори, інше обладнання та споруди метрополітену.
4.2.34. Засмічувати і забруднювати територію станцій, салони вагонів, колії та ескалатори.
4.3. Пасажири мають право:
4.3.1. На безпечний та якісний проїзд до станції призначення згідно з нормативно-правовими актами України.
4.3.2. На придбання електронних квитків, разових квитків, інших проїзних документів, що діють у метрополітені, у призначених для їх продажу місцях.
4.3.3. На безоплатне перевезення:
— дітей віком до 7 років;
— дитячих візків та крісел колісних для користування пасажирів, які відносяться до маломобільних груп населення.
4.3.4. На отримання інформації на офіційному сайті перевізника, від чергового персоналу перевізника про роботу метрополітену, порядок проходу за межі пропускних пунктів, чинні в метрополітені умови оплати проїзду та перевезення багажу, проїзд до станції призначення.
4.3.5. На надання домедичної допомоги черговим персоналом станції та виклик екстреної медичної допомоги.
4.3.6. На отримання книги скарг і пропозицій на станції або звернення до працівників перевізника для розв’язання спірних питань.
4.3.7. Вимикати ескалатор вимикачем «Стоп» для запобігання травмування пасажирів під час перебування на ескалаторі та в разі падіння багажу, потрапляння речей або одягу пасажирів до елементів ескалатора, падіння інших пасажирів. 
4.4. Пасажирам пропонується:
4.4.1. Прямуючи до пропускних пунктів станцій, заздалегідь підготувати електронні квитки, разові квитки, інші проїзні документи, що діють у метрополітені, або посвідчення (документи), що дають право на безоплатний чи пільговий проїзд.
4.4.2. У вагонах поїздів поступатися місцем пасажирам, які відносяться до маломобільних груп населення, пасажирам з дітьми, вагітним жінкам.
4.4.3. Повідомляти про забуті речі або інші предмети, що виявлені у вагонах поїздів, на станціях, у пішохідних переходах, працівників перевізника або працівників поліції.
4.4.4. Негайно повідомляти про падіння людей або речей на колію, виникнення задимлення чи пожежі, порушення громадського порядку та інші ситуації, що можуть вплинути на безпеку перевезень пасажирів та руху поїздів, працівників перевізника, а перебуваючи у вагоні поїзда — машиніста через переговорний пристрій «пасажир‑машиніст».
4.4.5. Зберігати спокій та витримку у разі виникнення нештатних або надзвичайних ситуацій.
 
V. Відповідальність за порушення правил
Особи, які порушують Правила, несуть відповідальність згідно із законодавством України.
 

Додаток 3
до рішення 14 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.09.2017 № 787 / 17 «Про затвердження правил користування міським електричним транспортом 
та впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду» в редакції рішення 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання
від 08.11.2017 № 846 / 17
 

Правила впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному транспорті м. Харкова

 
1. Загальні положення
1.1. Ці Правила визначають порядок впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі) м. Харкова (далі — Система).
Правила розроблено на підставі повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про міський електричний транспорт», Законом України «Про автомобільний транспорт», Законом України «Про транспорт» та інших законодавчих актів України з урахуванням змін та доповнень, передбачених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» від 17.01.2017 № 1812-VIII.
1.2. Метою впровадження Системи є:
1.2.1. Створення в межах м. Харкова єдиного транспортного простору з уніфікацією оплати проїзду.
1.2.2. Надання можливості введення гнучкої тарифної політики з метою заохочення пасажирів.
1.2.3. Максимальне підвищення прозорості та точності обліку фактично наданих послуг з перевезення пільгових та інших категорій пасажирів.
1.2.4. Надання повної, достовірної та деталізованої інформації про фактично надані транспортні послуги для її накопичення, подальшої систематизації та аналізу з метою планування пасажирських перевезень, оптимізації структури міського електричного транспорту на території м. Харкова, вирішення інших завдань.
1.2.5. Запобігання використанню несанкціонованих засобів плати за проїзд. 
1.2.6. Зменшення експлуатаційних витрат перевізників на організацію та контроль сплати за проїзд.
1.2.7. Підвищення економічних показників роботи перевізників.
1.3. Правила передбачають застосування перелічених нижче термінів (згідно із законами України «Про міський електричний транспорт», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті») у таких значеннях:
— автоматизована система обліку оплати проїзду — програмно-технічний комплекс, призначений для здійснення обліку наданих транспортних послуг за допомогою електронного квитка;
— електронний квиток — проїзний документ встановленої форми, який після реєстрації в автоматизованій системі оплати проїзду дає право пасажиру на одержання транспортних послуг;
— квиток — проїзний документ встановленої форми, який дає право пасажиру на одержання транспортних послуг;
— діяльність у сфері міського електричного транспорту — здійснення комплексу робіт і заходів, пов’язаних із підготовкою, організацією та наданням транспортних послуг;
— замовники транспортної роботи (замовники) — місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та / або уповноважені ними юридичні особи, які замовляють транспортні послуги;
— інвестор — переможець інвестиційного конкурсу, з яким згідно з чинним законодавством України укладено інвестиційний договір;
— маршрут (лінія) — напрямок руху трамвая, тролейбуса, поїзда метрополітену за встановленим розкладом між визначеними та відповідно обладнаними пунктами на зупинках;
— міський електричний транспорт — складова частина єдиної транспортної системи, призначена для перевезення громадян трамваями, тролейбусами, поїздами метрополітену на маршрутах (лініях) відповідно до вимог життєзабезпечення населених пунктів;
— об’єкти міського електричного транспорту — рухомий склад, контактні мережі, тягові підстанції, колії трамвайні та метрополітену, а також споруди, призначені для забезпечення надання транспортних послуг;
— зупинка — спеціально облаштоване місце для посадки / висадки пасажирів транспорту;
— контролер — особа, яка здійснює контроль за реєстрацією проїзду, в тому числі перевіряє наявність у пасажирів зареєстрованих засобів реєстрації проїзду;
— проїзд — одноразове перевезення пасажира і його ручної поклажі або багажу від пункту посадки до пункту призначення в межах маршруту;
— пасажир — будь-яка фізична особа, яка користується або має намір скористатися послугами транспортного засобу, метрополітену, перебуваючи в ньому, але не причетна до керування ним;
— перевізник — будь-яке з таких підприємств: КП «Харківський метрополітен», КП «Тролейбусне депо № 2», КП «Тролейбусне депо № 3», КП «Салтівське трамвайне депо», КП «Жовтневе трамвайне депо»;
— рухомий склад — трамвайні вагони, тролейбуси, вагони метрополітену;
— транспортний засіб — будь-який тролейбус та / чи трамвай, що знаходиться у володінні та користуванні перевізників. У трамваях, які виходять на лінію у складі двох вагонів, транспортним засобом вважається кожний вагон;
— ручний термінал-зчитувач (РТЗ) — пристрій, призначений для забезпечення роботи контролерів, за допомогою якого провадиться перевірка даних на електронних квитках та / або квитках пасажирів, в тому числі факту реєстрації проїзду;
— термінал самообслуговування, програмно-технічний комплекс самообслуговування (ПТКС) — пристрій, що дає змогу користувачеві здійснювати операції з ініціювання переказу коштів, а також виконувати інші операції відповідно до функціональних можливостей цього пристрою без участі оператора (касира);
— тариф — вартісна величина плати за разовий проїзд одного пасажира або перевезення одного місця багажу міським електричним транспортом у межах установленої відстані (зони) або строку;
— транспортні послуги — перевезення пасажирів та їх багажу міським електричним транспортом, а також надання інших послуг, пов’язаних з таким перевезенням.
Інші терміни, що використовуються у цих Правилах, вживаються у значенні, установленому статтею 1 Закону України «Про міський електричний транспорт» та пунктом 5 Правил надання послуг міським електричним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 року № 1735.
1.4. У міському електричному транспорті м. Харкова може бути встановлена та працювати виключно одна Система. Одночасна робота двох чи більше Систем в міському електричному транспорті м. Харкова забороняється.
1.5. Умови та порядок надання послуг з переказу коштів в ході експлуатації Системи визначаються договором на переказ коштів, що укладається з особою, визначеною на конкурсних засадах, на замовлення перевізника.
 
2. Механізм впровадження Системи
2.1. Система функціонально складається з декількох підсистем, які мають вертикальний зв’язок і працюють на трьох рівнях:
2.1.1. Перший рівень: рівень виконавчих пристроїв, а саме: пристроїв приймання та обробки інформації від засобів реєстрації проїзду, пристроїв зв’язку.
2.1.2. Другий рівень: рівень автоматизованих робочих місць для адміністрування, обслуговування та експлуатації Системи.
2.1.3. Третій рівень: рівень центрального серверного вузла, що відповідає за збір та зберігання даних, які надходять з нижніх рівнів, та забезпечує взаємодію між об’єктами Системи.
2.2. До складу Системи входять такі підсистеми:
2.2.1. Центральний серверний вузол, який являє собою групу серверів, що включають основний та резервний сервери баз даних, сервер доступу, сервер резервного копіювання, обладнання безперервного живлення, комплект мережевого устаткування для забезпечення зв’язку серверів центрального серверного вузла між собою та з іншими підсистемами, а також виконує такі функції:
— загальне управління елементами Системи;
— збір інформації з виконавчих пристроїв першого та другого рівня;
— ведення баз даних за всіма видами засобів реєстрації проїзду;
— планування додаткового випуску засобів реєстрації проїзду;
— формування фінансової, статистичної та технологічної звітності;
— збір та аналіз інформації про технічний стан пристроїв, що встановлені на транспортних засобах або іншим чином використовуються для роботи Системи, формування планів поточного ремонту та заміни обладнання;
— збір, накопичення та систематизація інформації про діяльність осіб, зайнятих в обслуговуванні пристроїв Системи.
2.2.2. Підсистема продажу та поповнення засобів реєстрації проїзду, яка включає в себе термінали самообслуговування для продажу і поповнення електронних квитків, а також виконує такі функції:
— реалізація нових електронних квитків;
— поповнення електронних квитків, що перебувають в обігу;
— реалізація квитків;
— збір транзакцій від терміналів самообслуговування і поповнення засобів реєстрації проїзду та їх передача в центральний серверний вузол.
2.2.3. Підсистема підготовки та випуску електронних квитків, яка включає в себе автоматизовані робочі місця центру випуску, оснащені відповідним програмним забезпеченням та принтерами друку на електронних квитках з можливістю форматування та кодування карток, а також виконує такі функції:
— збір та аналіз заявок від розповсюджувачів засобів реєстрації проїзду про необхідність додаткового випуску електронних квитків та квитків, передачу інформації до центрального серверного вузла;
— реєстрація електронних квитків в Системі;
— облік кількості переданих нових електронних квитків розповсюджувачам та іншим заявникам.
2.2.4. Підсистема прийому засобів реєстрації проїзду у транспорті, яка включає до себе комплекти обладнання, що встановлюються в салоні транспортних засобів, а саме:
2.2.4.1. Валідатор-реєстратор проїзду за допомогою електронних квитків є пристроєм, що встановлюється всередині салону транспортного засобу у кількості не меншій кількості вхідних / вихідних дверей кожного транспортного засобу, і призначений для:
а) прийому електронних квитків в якості носія інформації про передплачені суми за проїзди;
б) інформування пасажира про успішну реєстрацію проїзду або відмову;
в) інформування пасажира після успішної реєстрації проїзду про залишок передплачених проїздів на електронному квитку;
г) передачі даних на бортовий комп’ютер про кожну успішну реєстрацію або відмову реєстрації проїзду;
д) прийому і зберігання інформації про поточні тарифні плани, врахування цієї інформації при виконанні функції за пп. «в» цього пункту.
Валідатор-реєстратор проїзду за допомогою електронних квитків має бути оснащений індикатором з інформацією, яку легко розпізнати в умовах салону транспортного засобу, і повинен дозволяти експлуатацію в діапазоні температур навколишнього середовища від -15 °С до +40 °С, а також мати інтерфейс RS485 для обміну даними з бортовим комп’ютером.
2.2.4.2. Валідатор-компостер реєстрації проїзду за допомогою квитка є пристроєм, який встановлюється всередині салону транспортного засобу в кількості 1 од. на кожний транспортний засіб і призначений для:
а) реєстрації проїзду з обов’язковою передачею на бортовий комп’ютер даних та інформації, що підтверджує цей факт (компостування квитка) із зазначенням номеру транспортного засобу, дати та часу компостування, після чого квиток вважається зареєстрованим в Системі;
б) інформування пасажира про успішну реєстрацію або відмову реєстрації проїзду;
в) передачі даних на бортовий комп’ютер про кожну успішну реєстрацію проїзду або відмову.
Валідатор-компостер реєстрації проїзду за допомогою квитка повинен дозволяти експлуатацію в діапазоні температур навколишнього середовища від -15 °С до +40 °С.
2.2.4.3. Бортовий комп’ютер збору та передачі даних є пристроєм, який встановлюється всередині салону транспортного засобу в кабіні водія в кількості 1 од. на кожний транспортний засіб і призначений для:
а) збору, накопичення і передачі на центральний серверний вузол інформації від валідаторів-реєстраторів проїзду та валідаторів-компостерів реєстрації проїзду;
б) отримання з центрального серверного вузла інформації про тарифні плани, оновлення програмного забезпечення бортових комп’ютерів та подальшої передачі на валідатори-реєстратори проїзду та валідатори-компостери реєстрації проїзду;
в) передачі інформації про поточні координати транспортного засобу для систем позиціонування та диспетчеризації.
Бортовий комп’ютер має бути оснащений GPS-приймачем з виносною антеною для видачі координат транспортного засобу, а також інтерфейсами для передачі даних RS485 (для обміну даними з валідаторами-реєстраторами проїзду та валідаторами-компостерами реєстрації проїзду) та GPRS / 3G (для обміну даними з центральним серверним вузлом).
Бортовий комп’ютер повинен дозволяти експлуатацію в діапазоні температур навколишнього середовища від -15 °С до +40 °С.
2.2.4.4. Стабілізатор напруги бортової мережі встановлюється в кількості 1 од. на один транспортний засіб і повинен забезпечувати напругу живлення 24 В постійного струму на все обладнання Системи, що використовується на такому транспортному засобі.
Кожен з перелічених в пп. 2.2.4.1–2.2.4.3 комплектів обладнання має забезпечувати реєстрацію проїзду з використанням засобів реєстрації проїзду і наступну передачу цієї інформації до центрального серверного вузла, а також суміжних підсистем випуску на лінію транспортних засобів, підсистем диспетчеризації та моніторингу транспортних засобів тощо.
2.2.5. Підсистема сервісного центру складається з автоматизованих робочих місць з необхідним програмним забезпеченням і настільними пристроями для зчитування /запису засобів реєстрації проїзду і призначена для забезпечення можливості безпосереднього звернення пасажирів у разі виникнення спірних питань стосовно роботи засобів реєстрації проїзду, в тому числі квитків та електронних квитків.
Все обладнання підсистеми сервісного центру повинно мати можливість передавати дані про проведені реєстраційні дії до центрального серверного вузла.
2.3. Обладнання, яке забезпечує діяльність кожного рівня Системи, з’єднане між собою за допомогою комунікаційних систем.
 
3. Форми носіїв
3.1. Для роботи із Системою допускаються дві категорії засобів реєстрації проїзду:
3.1.1. Разові засоби реєстрації проїзду (квитки).
3.1.2. Багаторазові засоби реєстрації проїзду (електронні квитки).
3.2. Електронні квитки повинні відповідати типу MIFARE Plus® (стандарту ISO 14443).
3.3. Особливим видом електронного квитка є електронні квитки, які надають право на проїзд пільговим категоріям громадян.
 
4. Недійсні засоби реєстрації проїзду
4.1. Недійсними засобами реєстрації проїзду є:
4.1.1. Квитки з вичерпаним терміном дії або такі, що не відповідають діючим тарифам на проїзд.
4.1.2. Неправомірно використовувані пільгові електронні квитки.
4.1.3. Електронні квитки та / або квитки, які мають пошкодження, що заважають проведенню з ними реєстраційних дій.
4.2. Обмін несправних електронних квитків провадиться у сервісному центрі, при цьому:
4.2.1. Якщо пошкодження не підпадає під ознаки пп. 4.2.2, обмін здійснюється без додаткового стягнення плати.
4.2.2. Якщо електронний квиток має зовнішні фізичні пошкодження, в тому числі механічні, термічні, хімічні або інші, обмін здійснюється після внесення плати за затвердженими тарифами.
4.3. У випадках обміну електронного квитка на новий електронний квиток зараховуються всі передплачені раніше суми, що обліковувались на заміненому.
 
5. Загальні положення про реєстраційні дії з засобами реєстрації проїзду
5.1. Реєстраційні дії повинні вчинятися пасажирами самостійно, за власною ініціативою, негайно після входу до транспортного засобу.
5.2. Пасажир має право зробити не більше трьох спроб проведення реєстраційних дій з квитком або електронним квитком. Вчинення більшої кількості спроб провести реєстраційну дію вважається порушенням п. 5.5 цих Правил.
5.3. При відсутності реєстрації проїзду протягом трьох спроб пасажир повинен залишити транспортний засіб. 
В цьому випадку пасажир має право звернутися до сервісного центру для врегулювання ситуації.
5.4. При проведенні реєстраційних дій заборонено застосування фізичного впливу на обладнання, а також будь-які дії, що можуть призвести до пошкодження обладнання.
5.5. Заборонено перешкоджати проведенню реєстраційних дій іншим особам.
5.6. Реєстрація проїзду передбачає перевезення пасажира і його ручної поклажі. У разі якщо пасажир бажає провезти у транспортному засобі багаж, він повинен здійснити подвійну реєстрацію проїзду.
5.7. Засоби реєстрації проїзду для категорій громадян, що мають право на пільговий проїзд, не надають права на безкоштовний провіз багажу.
5.8. Якщо транспортний засіб, у якому пасажир зареєстрував проїзд, вийшов з ладу під час роботи на маршруті або не може продовжувати роботу на маршруті з інших причин, а пасажир протягом 1 години з моменту настання зазначених обставин виявив бажання продовжити пересування за цим маршрутом у тому самому напрямку на іншому транспортному засобі, реєстрація проїзду не здійснюється.
 
6. Загальні положення про контроль за реєстрацією проїзду
6.1. Контроль за реєстрацією проїзду здійснюють контролери.
6.2. Контролером може бути особа, яка працює за трудовим договором та перебуває у штаті перевізника, або особа, яка не знаходиться у штаті перевізника (у разі залучення перевізником до виконання функцій контролю інших юридичних осіб).
6.3. Основними функціями контролерів є:
6.3.1. Перевірка наявності зареєстрованих засобів реєстрації проїзду у пасажирів.
6.3.2. Виявлення недійсних засобів реєстрації проїзду.
6.3.3. Перевірка посвідчень у осіб, які мають право пільгового проїзду.
6.3.4. Перевірка наявності обставин, викладених в п. 5.8 цих Правил.
6.4. Контроль реєстрації проїзду у разі використання квитка здійснюється за допомогою ручного термінала-зчитувача шляхом зчитування інформації про реєстрацію квитка.
6.5. Контроль реєстрації проїзду у разі використання електронного квитка повинен здійснюватися контролером з використанням ручного термінала-зчитувача.
6.6. У разі виявлення пасажирів, які не здійснили реєстрацію проїзду, контролер має вчинити дії, передбачені Правилами користування міським електричним транспортом на території м. Харкова.
 
7. Особливості проведення реєстраційних дій з квитками
7.1. Будь-яка особа має право придбавати один або декілька квитків через термінали самообслуговування і зберігати їх протягом строку чинності до проведення реєстрації в Системі. Квиток є чинним протягом доби, в яку він придбаний.
7.2. Кожний квиток може бути зареєстрований виключно один раз.
7.3. Після отримання квитка всі ризики випадкової втрати або псування несе його власник. У разі псування квитка, що унеможливлює його реєстрацію, власник квитка не має права вимагати його заміни на інший.
7.4. При реєстрації квитка шляхом компостування інформація, зазначена в пп. «а» п. 2.2.4.2 цих Правил, обов’язково передається на бортовий комп’ютер, після чого квиток вважається зареєстрованим в Системі.
7.5. У разі втрати квитка його вартість не відшкодовується.
7.6. Придбані квитки та / або сплачені за придбання квитка грошові кошти поверненню не підлягають.
7.7. Пасажир повинен зберігати квиток до закінчення проїзду, на який він здійснив реєстрацію квитка. У разі втрати квитка до закінчення проїзду або його пошкодження до стану, що не дозволяє провести ідентифікацію, пасажир вважається таким, що не сплатив вартість проїзду.
 
8. Особливості проведення реєстраційних дій з електронними квитками
8.1. З електронними квитками вчиняються такі реєстраційні дії:
8.1.1. Поповнення коштів на електронному квитку.
8.1.2. Реєстрація проїзду з одночасним зменшенням залишку передплачених коштів.
8.2. Поповнення коштів на електронному квитку здійснюється:
8.2.1. Власником електронного квитка через програмно-технічні комплекси самообслуговування (термінали самообслуговування).
8.2.2. Оператором сервісного центру у випадках, передбачених п. 4.3 цих Правил, а також за результатами розгляду претензій пасажира.
8.3. Реєстрація проїзду здійснюється шляхом піднесення електронного квитка пасажиром до валідатора-реєстратора.
8.3.1. У разі успішної реєстрації проїзду на електронний квиток записується інформація за змістом п. 8.1.2. цих Правил. На електронному квитку міститься інформація стосовно останніх 3 реєстраційних дій з вказівкою дати та часу транзакції, унікального номера валідатора-реєстратора, унікального номера транзакції та суми транзакції.
8.3.2. У разі якщо реєстраційна дія не була виконана, валідатор-реєстратор видає відповідний сигнал.
8.4. При реалізації права на пільговий проїзд пасажири при вході в транспортний засіб реєструють проїзд шляхом піднесення пільгового електронного квитка до валідатора-реєстратора.
 
9. Вирішення конфліктних ситуацій
9.1. Сервісний центр приймає, обробляє, систематизує інформацію за зверненнями стосовно будь-яких питань, пов’язаних із роботою Системи, зокрема:
9.1.1. Вихід з ладу електронного квитка.
9.1.2. Спірні питання продажу квитків та електронних квитків, поповнення коштів на електронних квитках, реєстрації проїзду за допомогою електронних квитків та квитків або неможливості її здійснення.
9.1.3. Виникнення розбіжностей між даними в Системі та інформацією, записаною на електронному квитку.
9.1.4. Претензії та зауваження щодо роботи осіб, які задіяні в ході експлуатації Системи.
9.2. Сервісний центр працює цілодобово, без вихідних.
 
10. Особливості випуску, обігу та вчинення реєстраційних дій з електронними квитками, що надають право на пільговий проїзд
10.1. Електронні квитки, що надають право на пільговий проїзд, випускаються за замовленням державних органів та органів місцевого самоврядування, на яких чинним законодавством України покладені повноваження з видачі посвідчень на право пільгового проїзду міським електричним транспортом.
10.2. Електронні квитки, що надають право на пільговий проїзд, можуть бути застосовані виключно особою, яка має посвідчення на право пільгового проїзду міським електричним транспортом, і за умови пред’явлення такого посвідчення. Порушення цього правила тягне за собою адміністративну відповідальність за безквитковий проїзд.
10.3. Реєстрація проїзду за допомогою електронного квитка, що надає право на пільговий проїзд, здійснюється за загальними правилами вчинення реєстраційних дій з електронними квитками.
 
11. Особливості роботи Системи в Харківському метрополітені
11.1. Валідатори-реєстратори та валідатори-компостери реєстрації проїзду у КП «Харківській метрополітен»:
11.1.1. Встановлюються у пунктах пропуску.
11.1.2. Мають спеціальну конструкцію, розроблену для використання у метрополітені.
11.1.3. Мають бути оснащені індикаторами з інформацією, яку легко розпізнати в умовах станції метрополітену.
11.2. Валідатори-реєстратори та валідатори-компостери реєстрації проїзду транспортними засобами КП «Харківський метрополітен» мають виконувати всі функції, передбачені п. 2.2.4.1, 2.2.4.2 цих Правил, окрім функцій, передбачених пп. «г» п. 2.2.4.1 та пп. «в» пп. 2.2.4.2 цих Правил. Такі валідатори-реєстратори та валідатори-компостери повинні мати інтерфейс для обміну даними.
11.3. Для отримання права на проїзд в КП «Харківський метрополітен» пасажир повинен вчинити реєстраційні дії в пункті пропуску перед виходом на перон станції.
Пасажир має право зробити в пункті пропуску не більше трьох спроб проведення реєстраційних дій з квитком або електронним квитком. Проведення більшої кількості спроб провести реєстраційну дію вважається порушенням п. 5.5 цих Правил. При відсутності реєстрації проїзду протягом трьох спроб пасажир повинен залишити місце розташування валідаторів-реєстраторів та валідаторів-компостерів в пункті пропуску. В такому разі пасажир має право звернутися до сервісного центру для врегулювання ситуації.
 

У К Р А И Н А
ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
16 сессия 7 созыва
От 08.11.2017 № 846/ 17
г. Харьков
 

Р Е Ш Е Н И Е
О внесении изменений в решение 14 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 20.09.2017 № 787 / 17 «Об утверждении правил пользования городским электрическим транспортом и внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда»

 
С целью внедрения системы «Электронный билет» в городском электрическом транспорте г. Харькова (метрополитен, трамвай, троллейбус), на основании ст. 4 Закона Украины «О городском электрическом транспорте», ст.ст. 26, 30 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», руководствуясь ст. 59 указанного Закона, Харьковский городской совет
РЕШИЛ:
1. Внести изменения в Правила пользования Харьковским метрополитеном и Правила внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда в городском электрическом транспорте г. Харькова, утвержденных решением 14 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 20.09.2017 № 787 / 17 «Об утверждении правил пользования городским электрическим транспортом и внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда», изложив приложения 1 и 3 в новой редакции.
2. Дополнить решение такими пунктами:
«4. Коммунальному предприятию «Харьковпасс» в связи с внедрением системы «Электронный билет» в городском электрическом транспорте г. Харькова осуществлять в соответствии с требованиями действующего законодательства мероприятия, связанные с взиманием платы за транспортные услуги за перевозку в городском электрическом транспорте г. Харькова (метрополитен, трамвай, троллейбус).
5. Коммунальному предприятию «Харьковпасс» осуществить все необходимые действия, направленные на обеспечение изготовления и распространения электронных билетов, взимания платы за проезд, распределению и перечислению средств платы за проезд перевозчикам с использованием системы «Электронный билет», указанной в решении 10 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 21.12.2016 № 503 / 16.».
3. В связи с дополнением решения 14 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 20.09.2017 № 787 / 17 «Об утверждении правил пользования городским электрическим транспортом и внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда» пункт 4 «Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию Харьковского городского совета по вопросам транспорта, связи и экологии и секретаря Харьковского городского совета» считать пунктом 6.
4. В связи с привлечением КП «Харьковпасс» как участника системы «Электронный билет», внести соответствующие изменения в:
— концепцию системы «Электронный билет», утвержденную решением 7 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 06.07.2016 № 316 / 16 «О создании системы «Электронный билет» в городском электротранспорте (метрополитене, трамвае, троллейбусе) г. Харькова» путем определения функций коммунального предприятия «Харьковпасс» в указанной системе.
— инвестиционный договор от 28 декабря 2016 года, подписанный на основании решения 10 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 21.12.2016 № 503 / 16 «О предоставлении согласия на заключение инвестиционного договора с инвестором для внедрения системы «Электронный билет» в городском электротранспорте (метрополитене, трамвае, троллейбусе) г. Харькова» путем введения в него «Участника — № 9» коммунального предприятия «Харьковпасс» и определение его функций по договору.
5. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию Харьковского городского совета по вопросам транспорта, связи и экологии и секретаря Харьковского городского совета.
 
Городской голова   Г. А. Кернес
 

Приложение 1
к решению 14 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 20.09.2017 № 787 / 17 «Об утверждении правил пользования городским электрическим транспортом 
и внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда» в редакции решения 16 сессии Харьковского городского совета 7 созыва
от 08.11.2017 № 846 / 17
 

Правила пользования Харьковским метрополитеном

 
І. Общие положения
1.1. Метрополитен — городской пассажирский электрический транспорт, пользование которым связано с повышенной опасностью. Правила пользования Харьковским метрополитеном (далее — Правила) разработаны с целью обеспечения надежной, качественной, безопасной перевозки и обслуживания граждан, находящихся в метрополитене, и регулирования отношений между пассажирами и метрополитеном.
1.2. Эти Правила распространяются на работников метрополитена и пассажиров, устанавливают условия проезда пассажиров, перевозки багажа и их оплату, обязанности, права и ответственность перевозчика и пассажиров.
1.3. Эти Правила разработаны в соответствии с законами Украины «О транспорте», «О городском электрическом транспорте», «Об обеспечении санитарного и эпидемического благополучия населения», «О защите прав потребителей», Гражданским и Хозяйственным кодексами Украины, Кодексом Украины об административных правонарушениях, Правилами предоставления населению услуг по перевозке городским электротранспортом, Правилами технической эксплуатации метрополитенов Украины и другими нормативно-правовыми актами.
1.4. Эти Правила, схемы линий метрополитена размещаются в вестибюлях станций в удобных для пассажиров местах и в вагонах поездов. На входах в станции размещается информация о режиме работы метрополитена.
1.5. Лица, находящиеся на территории метрополитена, должны бережно относиться к сооружениям, оборудованию и другому имуществу метрополитена, быть взаимно вежливыми, соблюдать чистоту, общественный порядок, требования пожарной безопасности и этих Правил.
 
ІІ. Оплата и условия проезда пассажиров и перевозки багажа
2.1. Стоимость проезда устанавливается в соответствии с требованиями законодательства Украины.
2.2. Проход пассажиров за пределы автоматических контрольных пунктов осуществляется с помощью электронного билета, единоразового билета, других проездных документов, действующих в метрополитене, или по предъявлению удостоверения (документа, справки), которое дает право на льготный или безоплатный проезд.
Электронные билеты, единоразовые билеты, удостоверения (справки), другие проездные документы с признаками подделки, окончившимся сроком действия, такие, которые не принадлежат лицам, предъявляющим их, копии документов, в том числе удостоверенные нотариально, право на проезд не предоставляют.
2.3. Электронный билет, предоставляющий право на льготный или безоплатный проезд, используется только лицом, имеющим право льготного или безоплатного проезда, при наличии оригинала удостоверения, подтверждающего право на льготу и соответствующего утвержденному образцу.
2.4. Документы на право льготного проезда пассажиры должны предъявлять в развернутом виде.
2.5. Порядок прохода пассажиров на станции метрополитена определяется перевозчиком.
2.6. Пассажирам, относящимся к маломобильным группам населения, разрешается проход через механический турникет с регистрацией.
2.7. Оплате подлежит:
2.7.1. Каждый проход пассажира за пределы автоматических контрольных пунктов в направлении пассажирской платформы.
2.7.2. Перевозка багажа, отдельно за каждое место:
— ручного багажа, сумма измерений которого по длине, ширине и высоте превышает 120 см;
— рулонов диаметром (двум диаметрам или осям у основания рулона) более 10 см и длиной более 100 см;
— длинномерных предметов длиной более 150 см;
— сумок-тележек, чемоданов и сумок на колесах, сумма измерений которых по длине, ширине и высоте превышает 120 см;
— велосипедов и других транспортных средств исключительно в разобранном виде, если сумма измерений по длине, ширине и высоте превышает 120 см.
Оплата за перевозку каждого места багажа осуществляется по установленному тарифу стоимости проезда одного пассажира.
Разрешается одному пассажиру перевозить не более двух мест багажа.
Оригинал удостоверения (справки), электронного билета, предоставляющих право на льготный или безоплатный проезд в метрополитене, не предоставляют право на безоплатную перевозку багажа.
2.8. Лыжи, санки, коньки, велосипеды и подобные им спортивные и транспортные средства, елки, саженцы, садовый инвентарь, рыболовные снасти, огнестрельное оружие, колющие и легко бьющиеся предметы перевозятся в чехлах или надлежащей упаковке.
2.9. Запрещено находиться в вестибюле станции и перевозить в метрополитене:
2.9.1. Багаж: 
— ручной багаж, сумма измерений которого по длине, ширине и высоте превышает 200 см;
— рулоны диаметром (двум диаметрам или осям у основания рулона) более 15 см и длиной более 150 см;
— длинномерные предметы длиной более 220 см;
— сумки-тележки, чемоданы и сумки на колесах, сумма измерений которых по длине, ширине и высоте превышает 200 см;
— велосипеды и другие транспортные средства в разобранном виде, если сумма измерений по длине, ширине и высоте превышает 200 см;
— вещи, которые могут загрязнить или поранить пассажиров, повредить или испортить сооружения и оборудование метрополитена;
— предметы округлой формы без надежных средств крепления.
2.9.2. Пожароопасные, взрывоопасные, ядовитые, наркотические и едкие вещества, газовые баллоны.
2.9.3. Животных, в том числе собак, мелких животных и птиц в специальных контейнерах или клетках, сумма измерений которых по длине, ширине и высоте превышает 120 см.
2.9.4. Багаж на тележках и других средствах, кроме сумок-тележек, чемоданов и сумок на колесах, размеры которых не превышают размеров, определенных в подпункте 2.9.1.
 
ІІІ. Обязанности и права перевозчика
3.1. Перевозчик обязан:
3.1.1. Обеспечивать безопасность пассажиров и качественный уровень предоставления услуг по перевозке, их доступность для пассажиров, которые относятся к маломобильным группам населения, создавать пассажирам необходимые удобства, принимать меры по устранению недостатков в обслуживании, требовать от пассажиров безусловного выполнения этих Правил.
3.1.2. Обеспечивать соблюдение персоналом требований законодательства о городском электрическом транспорте и защите прав потребителей.
3.1.3. Содержать поезда и территорию станций в надлежащем техническом и санитарном состоянии.
3.1.4. Обеспечивать пассажиров средствами оплаты проезда.
3.1.5. Предоставлять пассажирам в доступном для них месте информацию о работе метрополитена, порядке прохода за пределы автоматических контрольных пунктов, действующих в метрополитене условиях оплаты проезда и перевозки багажа, проезде до станции назначения, местонахождении книги жалоб и предложений.
3.1.6. Объявлять в поездах названия станций, предупреждать пассажиров о закрытии дверей в вагонах, при необходимости предоставлять им дополнительную информацию.
3.1.7. Информировать пассажиров через громкоговорящую связь о правилах их пребывания на эскалаторах, платформах, об изменениях в работе метрополитена и др.
3.1.8. Определить в салоне электропоезда места для сидения пассажиров, относящихся к маломобильным группам населения.
3.2. Перевозчик имеет право:
3.2.1. Требовать у пассажиров предоставления для проверки документов, дающих право на безоплатный или льготный проезд или подтверждающих право на пользование электронными билетами, или другими проездными документами, предназначенными для безоплатного или льготного проезда.
3.2.2. Осуществлять контроль за документами, предъявляемыми пассажирами, с целью определения их действительности, соответствия личности предъявителя, наличия признаков подделки и др.
3.2.3. Приостанавливать действие электронных билетов, предназначенных для безоплатного или льготного проезда, в случае их неправомерного использования пассажирами.
3.2.4. Не позволять проходить за пределы автоматических контрольных пунктов или отказывать (приостанавливать) в предоставлении услуг по перевозке пассажирам:
— которые не оплатили проезд или в случае перевозки ними багажа, размеры которого определены в пункте 2.7 этих Правил;
— с багажом, определенным в пункте 2.9 этих Правил;
— которые отказались предъявить удостоверение, дающее право на безоплатный проезд; предоставили удостоверение (документ), не дающий права на безоплатный проезд, с признаками подделки, с окончившимся сроком действия, им не принадлежащий; предоставили копии удостоверений (документов), в том числе заверенные нотариально; не подтвердили право на пользование электронными билетами;
— в состоянии алкогольного, наркотического или токсического опьянения;
— обнаженным, с обнаженным торсом, в нижнем белье без одежды, без обуви, в грязной одежде, одежде с явно выраженным специфическим неприятным запахом;
— с мороженым или другой едой и напитками, которые могут испачкать пассажиров;
— совершающим другие действия, указанные в пункте 4.2 этих Правил.
3.2.5. Принимать меры по регулированию пассажиропотоков, изменять режим работы эскалаторов, перекрывать переходы между станциями, пропускать поезда без остановки на станции, ограничивать вход на станцию и выход из нее или закрывать станцию при значительном увеличении пассажиропотока и в нештатных ситуациях.
3.2.6. Требовать от пассажиров освобождать вагоны электропоездов на конечных станциях и в случае возникновения чрезвычайных ситуаций или в случаях вывода электропоездов с линии.
3.2.7. Требовать от пассажиров немедленного прекращения действий, представляющих опасность для других пассажиров или движения поездов, а в случае необходимости принимать меры для вывода таких пассажиров за пределы станций метрополитена.
3.2.8. Привлекать сотрудников отдела полиции по обслуживанию метрополитена в случае нарушения пассажирами требований этих Правил.
 
ІV. Обязанности и права пассажиров
4.1. Пассажиры обязаны:
4.1.1. Пользоваться дверью «Вход», заходя на станцию, и «Выход», выходя из неё, не задерживаться, быть осторожными и придерживать за собой дверь.
4.1.2. Оплатить каждый проход за пределы автоматических контрольных пунктов станций и перевозку багажа, определенного в пункте 2.7 этих Правил.
4.1.3. По требованию работников перевозчика предоставлять для проверки удостоверения (документы), дающие право на безоплатный или льготный проезд или подтверждающие право на пользование электронными билетами, предназначенными для безоплатного или льготного проезда.
4.1.4. Заходить на эскалатор, который движется в нужном направлении или имеет индикацию зеленого цвета на балюстраде, держась за поручень, при входе и выходе поднимать полы длинной одежды и багаж во избежание попадания их в составляющие элементы эскалатора.
4.1.5. Не допускать попадания каблуков в оборудование метрополитена.
4.1.6. Находясь на эскалаторе:
— стоять лицом по направлению движения, держась за поручень;
— не прислоняться к неподвижным частям эскалатора;
— не задерживаться при сходе с эскалатора;
— следить, чтобы части одежды не попали в составляющие элементы эскалатора;
— надежно удерживать багаж, оберегать его от падения;
— не прислонять багаж к неподвижным частям эскалатора и не ставить его на поручень;
— заблаговременно поднимать багаж со ступеней перед выходом из эскалатора;
— в случае остановки эскалатора четко выполнять инструкции работников перевозчика, которые предоставляются по громкоговорящей связи.
4.1.7. Находясь на эскалаторе с детьми:
— держать детей за руку или на руках, не позволять им самостоятельно перемещаться по эскалатору;
— следить, чтобы дети не прислонялись к неподвижным частям эскалатора, не садились на ступени, не наступали на ограничительную линию, нанесенную на боковые части ступеней, а также не подкладывали пальцы под поручень и не просовывали их в зазор между ступенями и неподвижными частями эскалатора.
4.1.8. Находясь на платформе:
— размещаться, не создавая скопления, не заходить за ограничительную линию, нанесенную на край платформы, до полной остановки поезда;
— держать детей за руку или на руках;
— внимательно слушать объявления громкоговорящего оповещения;
— после остановки поезда не мешать пассажирам свободно выходить из вагонов, находиться в стороне от открытых дверей;
— после выхода пассажиров заходить в вагоны, не задерживаясь у дверей;
— не заходить в вагоны после объявления о закрытии дверей;
— после закрытия дверей отойти за ограничительную линию.
4.1.9. Находясь в вагоне поезда:
— стоять, держась за поручень;
— заранее подготовиться к выходу перед прибытием поезда на станцию назначения;
— после объявления о закрытии дверей не выходить из вагона.
4.1.10. Освобождать вагоны поездов на конечных станциях и на других станциях по требованию работников перевозчика.
4.1.11. Выполнять требования работников перевозчика в случае возникновения нештатных ситуаций, если появилась угроза безопасности пассажиров.
4.2. Пассажирам запрещено:
4.2.1. Препятствовать исполнению служебных обязанностей работниками перевозчика и не выполнять их законные требования.
4.2.2. Передавать другим лицам удостоверения (документы), дающие право на безоплатный или льготный проезд или электронные билеты, предназначенные для безоплатного или льготного проезда.
4.2.3. Заходить на станцию через автоматические контрольные пункты, установленные на входах и выходах, и разграничительные барьеры без оплаты.
4.2.4. Проходить через автоматические контрольные пункты по электронным билетам, которые предназначены для безоплатного или льготного проезда, принадлежащие другому лицу.
4.2.5. Пользоваться одновременно нескольким лицам одним электронным билетом, дающим право на безоплатный или льготный проезд для прохода через автоматический контрольный пункт.
4.2.6. Находиться на территории метрополитена обнаженным, с обнаженным торсом, в нижнем белье без одежды, без обуви, в грязной одежде, одежде с явно выраженным специфическим неприятным запахом.
4.2.7. Заходить на станцию с мороженым или другой едой и напитками, которые могут испачкать пассажиров.
4.2.8. Заходить на станцию в состоянии алкогольного, наркотического или токсического опьянения.
4.2.9. Оставлять детей без присмотра.
4.2.10. Снимать ограждения и заходить на эскалатор, который не работает.
4.2.11. Заходить на эскалатор, работающий в обратном направлении.
4.2.12. Передвигаться на эскалаторе, не держась за поручень или с багажом, определенным в пункте 2.13 этих Правил.
4.2.13. Наступать на ограничительную линию, нанесенную на боковые части ступеней эскалатора, садиться на его ступени и перила.
4.2.14. Бежать по лестнице эскалатора, маршевой лестнице, платформам, вестибюлям и залам станций.
4.2.15. Передвигаться в метрополитене на самокатах, роликовых коньках, скейтах и других спортивных и транспортных средствах.
4.2.16. Самовольно проходить в сооружения метрополитена, не предназначенные для пассажиров, производственные помещения станций, за огражденную территорию метрополитена и временные ограждения.
4.2.17. Опираться или садиться на ограждения, установленные в вестибюлях и на платформах станций.
4.2.18. Цепляться на устройства освещения станций и указатели, повреждать их.
4.2.19. Бросать посторонние предметы на пути, ступени и балюстраду эскалаторов.
4.2.20. Спускаться на пути, ходить по ним, ездить на межвагонных соединениях и крышах вагонов, цепляться за оборудование поездов.
4.2.21. Открывать двери или прислоняться к двери в вагонах и лифтах во время их движения.
4.2.22. Мешать открытию или закрытию дверей поездов на станциях, свободному входу и выходу пассажиров.
4.2.23. Пользоваться без надобности переговорными устройствами, а также устройствами связи метрополитена, выключателями «СТОП» на балюстраде эскалаторов.
4.2.24. Пользоваться открытым огнем, пиротехническими устройствами, курить, сорить, употреблять алкогольные и слабоалкогольные напитки на станциях и в вагонах поездов.
4.2.25. Воспроизводить звукозаписи через громкоговорители, играть на музыкальных инструментах, петь на территории станций и в вагонах поездов.
4.2.26. Проводить фото-, кино-, видеосъемку без письменного разрешения перевозчика.
4.2.27. Осуществлять торговую или любую другую коммерческую деятельность на территории метрополитена без письменного разрешения перевозчика.
4.2.28. Проводить публичные мероприятия и вести агитационную деятельность.
4.2.29. Расклеивать, раздавать или другим способом распространять продукцию информационного или рекламного содержания без письменного разрешения перевозчика.
4.2.30. Находиться на территории станций метрополитена и в вагонах поездов с целью попрошайничества.
4.2.31. Подключаться к сетям водо- и электроснабжения метрополитена без заключения соответствующего договора.
4.2.32. Создавать ситуации, препятствующие безопасному передвижению пассажиров и движению поездов.
4.2.33. Повреждать, раскрашивать вагоны, эскалаторы, другое оборудование и сооружения метрополитена.
4.2.34. Засорять и загрязнять территорию станций, салоны вагонов, пути и эскалаторы.
4.3. Пассажиры имеют право:
4.3.1. На безопасный и качественный проезд до станции назначения согласно нормативно-правовым актам Украины.
4.3.2. На приобретение электронных билетов, единоразовых билетов, других проездных документов, действующих в метрополитене, в предназначенных для их продажи местах.
4.3.3. На безоплатную перевозку:
— детей в возрасте до 7 лет;
— детских колясок и кресел колесных для пользования пассажиров, относящихся к маломобильным группам населения.
4.3.4. На получение информации на официальном сайте перевозчика, от дежурного персонала перевозчика о работе метрополитена, порядке прохода за пределы пропускных пунктов, действующих в метрополитене условиях оплаты проезда и перевозки багажа, проезде до станции назначения.
4.3.5. На предоставление домедицинской помощи дежурным персоналом станции и вызов экстренной медицинской помощи.
4.3.6. На получение книги жалоб и предложений на станции или обращение к работникам перевозчика для решения спорных вопросов.
4.3.7. Выключать эскалатор выключателем «Стоп» для предотвращения травмирования пассажиров во время пребывания на эскалаторе и в случае падения багажа, попадания вещей или одежды пассажиров в элементы эскалатора, падения других пассажиров.
4.4. Пассажирам предлагается:
4.4.1. Направляясь к пропускным пунктам станций, заранее подготовить электронные билеты, единоразовые билеты, другие проездные документы, действующие в метрополитене, или удостоверения (документы), дающие право на безоплатный или льготный проезд.
4.4.2. В вагонах поездов уступать место пассажирам, которые относятся к маломобильным группам населения, пассажирам с детьми, беременным женщинам.
4.4.3. Сообщать о забытых вещах или других предметах, обнаруженных в вагонах поездов, на станциях, в пешеходных переходах, работникам перевозчика или работникам полиции.
4.4.4. Немедленно сообщать о падении людей или вещей на путь, возникновении задымления или пожара, нарушении общественного порядка и других ситуациях, которые могут повлиять на безопасность перевозок пассажиров и движение поездов, работникам перевозчика, а находясь в вагоне поезда — машинисту через переговорное устройство «пассажир‑машинист».
4.4.5. Сохранять спокойствие и выдержку в случае возникновения нештатных или чрезвычайных ситуаций.
 
V. Ответственность за нарушение правил
Лица, нарушающие Правила, несут ответственность согласно законодательству Украины.
 

Приложение 3
к решению 14 сессии Харьковского городского совета 7 созыва от 20.09.2017 № 787 / 17 «Об утверждении правил пользования городским электрическим транспортом 
и внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда» в редакции решения 16 сессии Харьковского городского совета 7 созыва
от 08.11.2017 № 846 / 17
 

Правила внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда в городском электрическом транспорте г. Харькова

 
1. Общие положения
1.1. Эти Правила определяют порядок внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда в городском электрическом транспорте (метрополитене, трамвае, троллейбусе) г. Харькова (далее — Система).
Правила разработаны на основании полномочий, предоставленных Законом Украины «О местном самоуправлении в Украине», Законом Украины «О городском электрическом транспорте», Законом Украины «Об автомобильном транспорте», Законом Украины «О транспорте» и другими законодательными актами Украины с учетом изменений и дополнений, предусмотренных Законом Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда в городском пассажирском транспорте» от 17.01.2017 № 1812-VIII.
1.2. Целью внедрения Системы является:
1.2.1. Создание в границах г. Харькова единого транспортного пространства с унификацией оплаты проезда.
1.2.2. Предоставление возможности введения гибкой тарифной политики с целью поощрения пассажиров.
1.2.3. Максимальное повышение прозрачности и точности учета фактически предоставленных услуг по перевозке льготных и других категорий пассажиров.
1.2.4. Предоставление полной, достоверной и детализированной информации о фактически предоставленных транспортных услугах для ее накопления, последующей систематизации и анализа с целью планирования пассажирских перевозок, оптимизации структуры городского электрического транспорта на территории г. Харькова, решения других задач.
1.2.5. Предотвращение использования несанкционированных средств оплаты проезда.
1.2.6. Уменьшение эксплуатационных расходов перевозчиков на организацию и контроль оплаты проезда.
1.2.7. Повышение экономических показателей работы перевозчиков.
1.3. Правила предусматривают применение перечисленных ниже терминов (согласно законам Украины «О городском электрическом транспорте», «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно внедрения автоматизированной системы учета оплаты проезда в городском пассажирском транспорте») в таких значениях:
— автоматизированная система учета оплаты проезда — программно-технический комплекс, предназначенный для осуществления учета предоставленных транспортных услуг с помощью электронного билета;
— электронный билет — проездной документ установленной формы, который после регистрации в автоматизированной системе оплаты проезда дает право пассажиру на получение транспортных услуг;
— билет — проездной документ установленной формы, который дает право пассажиру на получение транспортных услуг;
— деятельность в сфере городского электрического транспорта — осуществление комплекса работ и мероприятий, связанных с подготовкой, организацией и предоставлением транспортных услуг;
— заказчики транспортной работы (заказчики) — местные органы исполнительной власти, органы местного самоуправления и / или уполномоченные ими юридические лица, которые заказывают транспортные услуги;
— инвестор — победитель инвестиционного конкурса, с которым согласно действующему законодательству Украины заключен инвестиционный договор;
— маршрут (линия) — направление движения трамвая, троллейбуса, поезда метрополитена по установленному расписанию между определенными и соответственно оборудованными пунктами на остановках;
— городской электрический транспорт — составная часть единой транспортной системы, предназначенная для перевозки граждан трамваями, троллейбусами, поездами метрополитена на маршрутах (линиях) согласно требованиям жизнеобеспечения населенных пунктов;
— объекты городского электрического транспорта — подвижной состав, контактные сети, тяговые подстанции, пути трамвайные и метрополитена, а также сооружения, предназначенные для обеспечения предоставления транспортных услуг;
— остановка — специально оборудованное место для посадки / высадки пассажиров транспорта;
— контролер — лицо, которое осуществляет контроль за регистрацией проезда, в том числе проверяет наличие у пассажиров зарегистрированных средств регистрации проезда;
— проезд — единоразовая перевозка пассажира и его ручной клади или багажа от пункта посадки к пункту назначения в пределах маршрута;
— пассажир — любое физический лицо, которое пользуется или имеет намерение воспользоваться услугами транспортного средства, метрополитена, находясь в нем, но не причастное к управлению им;
— перевозчик — любое из таких предприятий: КП «Харьковский метрополитен», КП «Троллейбусное депо № 2», КП «Троллейбусное депо № 3», КП «Салтовское трамвайное депо», КП «Октябрьское трамвайное депо»;
— подвижной состав — трамвайные вагоны, троллейбусы, вагоны метрополитена;
— транспортное средство — любой троллейбус и / или трамвай, который находится во владении и пользовании перевозчиков. В трамваях, которые выходят на линию в составе двух вагонов, транспортным средством считается каждый вагон;
— ручной терминал-считыватель (РТС) — устройство, предназначенное для обеспечения работы контролеров, с помощью которого производится проверка данных на электронных билетах и / или билетах пассажиров, в том числе факта регистрации проезда;
— терминал самообслуживания, программно-технический комплекс самообслуживания (ПТКС) — устройство, которое дает возможность пользователю осуществлять операции по инициированию перевода средств, а также выполнять другие операции в соответствии с функциональными возможностями этого устройства без участия оператора (кассира);
— тариф — стоимостная величина платы за разовый проезд одного пассажира или перевозку одного места багажа городским электрическим транспортом в пределах установленного расстояния (зоны) или срока;
— транспортные услуги — перевозка пассажиров и их багажа городским электрическим транспортом, а также предоставление других услуг, связанных с такой перевозкой.
Другие термины, которые используются в этих Правилах, употребляются в значении, установленном статьей 1 Закона Украины «О городском электрическом транспорте» и пунктом 5 Правил предоставления услуг городским электрическим транспортом, утвержденных постановлением Кабинета Министров Украины от 23 декабря 2004 года № 1735.
1.4. В городском электрическом транспорте г. Харькова может быть установлена и работать исключительно одна Система. Одновременная работа двух или более Систем в городском электрическом транспорте г. Харькова запрещается.
1.5. Условия и порядок предоставления услуг по переводу средств в ходе эксплуатации Системы определяются договором на перевод средств, который заключается с лицом, определенным на конкурсной основе, по заказу перевозчика.
 
2. Механизм внедрения Системы
2.1. Система функционально состоит из нескольких подсистем, которые имеют вертикальную связь и работают на трех уровнях:
2.1.1. Первый уровень: уровень исполнительных устройств, а именно: устройств приема и обработки информации от средств регистрации проезда; устройств связи.
2.1.2. Второй уровень: уровень автоматизированных рабочих мест для администрирования, обслуживания и эксплуатации Системы.
2.1.3. Третий уровень: уровень центрального серверного узла, который отвечает за сбор и хранение данных, которые поступают из нижних уровней, и обеспечивает взаимодействие между объектами Системы.
2.2. В состав Системы входят такие подсистемы:
2.2.1. Центральный серверный узел, который представляет собой группу серверов, которые включают основной и резервный серверы баз данных, сервер доступа, сервер резервного копирования, оборудование беспрерывного питания, комплект сетевого оборудования для обеспечения связи серверов центрального серверного узла между собой и с другими подсистемами, а также выполняет такие функции:
— общее управление элементами Системы;
— сбор информации с исполнительных устройств первого и второго уровня;
— ведение баз данных по всем видам средств регистрации проезда;
— планирование дополнительного выпуска средств регистрации проезда;
— формирование финансовой, статистической и технологической отчетности;
— сбор и анализ информации о техническом состоянии устройств, которые установлены на транспортных средствах или иным образом используются для работы Системы, формирование планов текущего ремонта и замены оборудования;
— сбор, накопление и систематизация информации о деятельности лиц, занятых в обслуживании устройств Системы.
2.2.2. Подсистема продажи и пополнения средств регистрации проезда, которая включает в себя терминалы самообслуживания для продажи и пополнения электронных билетов, а также выполняет такие функции:
— реализация новых электронных билетов;
— пополнение электронных билетов, которые находятся в обращении;
— реализация билетов;
— сбор транзакций от терминалов самообслуживания и пополнение средств регистрации проезда и их передача в центральный серверный узел.
2.2.3. Подсистема подготовки и выпуска электронных билетов, которая включает в себя автоматизированные рабочие места центра выпуска, оснащенные соответствующим программным обеспечением и принтерами печати на электронных билетах с возможностью форматирования и кодирования карточек, а также выполняет такие функции:
— сбор и анализ заявок от распространителей средств регистрации проезда о необходимости дополнительного выпуска электронных билетов и билетов, передачу информации на центральный серверный узел;
— регистрация электронных билетов в Системе;
— учет количества переданных новых электронных билетов распространителям и другим заявителям.
2.2.4. Подсистема приема средств регистрации проезда в транспорте, которая включает в себя комплекты оборудования, которые устанавливаются в салоне транспортных средств, а именно:
2.2.4.1. Валидатор-регистратор проезда с помощью электронных билетов является устройством, которое устанавливается внутри салона транспортного средства в количестве не меньшем количества входных / выходных дверей каждого транспортного средства, и предназначен для:
а) приема электронных билетов в качестве носителя информации о предоплаченных суммах за проезды;
б) информирования пассажира об успешной регистрации проезда или отказе;
в) информирования пассажира после успешной регистрации проезда об остатке предоплаченных проездов на электронном билете;
г) передачи данных на бортовой компьютер о каждой успешной регистрации или отказе регистрации проезда;
д) приема и хранения информации о текущих тарифных планах, учете этой информации при выполнении функций пп. «в» этого пункта.
Валидатор-регистратор проезда с помощью электронных билетов должен быть оснащен индикатором с информацией, которую легко распознать в условиях салона транспортного средства, и должен позволять эксплуатацию в диапазоне температур окружающей среды от -15 °С до +40 °С, а также иметь интерфейс RS485 для обмена данными с бортовым компьютером. 
2.2.4.2. Валидатор-компостер регистрации проезда с помощью билета является устройством, которое устанавливается внутри салона транспортного средства в количестве 
1 ед. на каждое транспортное средство и предназначен для:
а) регистрации проезда с обязательной передачей на бортовой компьютер данных и информации, которая подтверждает этот факт (компостирование билета) с указанием номера транспортного средства, даты и времени компостирования, после чего билет считается зарегистрированным в Системе;
б) информирования пассажира об успешной регистрации или отказе регистрации проезда;
в) передачи данных на бортовой компьютер о каждой успешной регистрации проезда или отказ.
Валидатор-компостер регистрации проезда с помощью билета должен позволять эксплуатацию в диапазоне температур окружающей среды от -15 °С до +40 °С.
2.2.4.3. Бортовой компьютер сбора и передачи данных является устройством, которое устанавливается внутри салона транспортного средства в кабине водителя в количестве 1 ед. на каждое транспортное средство и предназначен для:
а) сбора, накопления и передачи на центральный серверный узел информации от валидаторов-регистраторов проезда и валидаторов-компостеров регистрации проезда;
б) получения из центрального серверного узла информации о тарифных планах, обновления программного обеспечения бортовых компьютеров и дальнейшей передачи на валидаторы-регистраторы проезда и валидаторы-компостеры регистрации проезда;
в) передачи информации о текущих координатах транспортного средства для систем позиционирования и диспетчеризации.
Бортовой компьютер должен быть оснащен GPS-приемником с выносной антенной для выдачи координат транспортного средства, а также интерфейсами для передачи данных RS485 (для обмена данными с валидаторами-регистраторами проезда и валидаторами-компостерами регистрации проезда) и GPRS / 3G (для обмена данными с центральным серверным узлом).
Бортовой компьютер должен позволять эксплуатацию в диапазоне температур окружающей среды от -15 °С до +40 °С.
2.2.4.4. Стабилизатор напряжения бортовой сети устанавливается в количестве 1 ед. на одно транспортное средство и должен обеспечивать напряжение питания 
24 В постоянного тока на все оборудование Системы, которая используется на таком транспортном средстве.
Каждый из перечисленных в пп. 2.2.4.1–2.2.4.3 комплектов оборудования должен обеспечивать регистрацию проезда с использованием средств регистрации проезда и следующую передачу этой информации на центральный серверный узел, а также смежные подсистемы выпуска на линию транспортных средств, подсистемы диспетчеризации и мониторинга транспортных средств и др.
2.2.5. Подсистема сервисного центра состоит из автоматизированных рабочих мест с необходимым программным обеспечением и настольными устройствами для считывания /  записи средств регистрации проезда и предназначена для обеспечения возможности непосредственного обращения пассажиров в случае возникновения спорных вопросов относительно работы средств регистрации проезда, в том числе билетов и электронных билетов.
Все оборудование подсистемы сервисного центра должно иметь возможность передавать данные о проведенных регистрационных действиях на центральный серверный узел.
2.3. Оборудование, которое обеспечивает деятельность каждого уровня Системы, соединено между собой с помощью коммуникационных систем.
 
3. Формы носителей
3.1. Для работы с Системой допускаются две категории средств регистрации проезда:
3.1.1. Разовые средства регистрации проезда (билеты).
3.1.2. Многоразовые средства регистрации проезда (электронные билеты).
3.2. Электронные билеты должны соответствовать типу MIFARE Plus® (стандарта ISO 14443).
3.3. Особым видом электронного билета являются электронные билеты, которые предоставляют право на проезд льготным категориям граждан.
 
4. Недействительные средства регистрации проезда
4.1. Недействительными средства регистрации проезда являются:
4.1.1. Билеты с истекшим сроком действия или такие, которые не соответствуют действующим тарифам на проезд.
4.1.2. Неправомерно используемые льготные электронные билеты.
4.1.3. Электронные билеты и / или билеты, которые имеют повреждения, которые затрудняют проведение с ними регистрационных действий.
4.2. Обмен неисправных электронных билетов производится в сервисном центре, при этом:
4.2.1. Если повреждение не подпадает под признаки пп. 4.2.2, обмен осуществляется без дополнительного взыскания платы.
4.2.2. Если электронный билет имеет внешние физические повреждения, в том числе механические, термические, химические или другие, обмен осуществляется после внесения платы по утвержденным тарифам.
4.3. В случаях обмена электронного билета на новый электронный билет зачисляются все предоплаченные ранее суммы, которые учитывались на замененном.
 
5. Общие положения о регистрационных действиях со средствами регистрации проезда
5.1. Регистрационные действия должны совершаться пассажирами самостоятельно, по собственной инициативе, немедленно после входа в транспортное средство. 
5.2. Пассажир имеет право сделать не более трех попыток проведения регистрационных действий с билетом или электронным билетом. Совершение большего количества попыток провести регистрационное действие считается нарушением п. 5.5 этих Правил.
5.3. При отсутствии регистрации проезда в течение трех попыток пассажир должен покинуть транспортное средство. В этом случае пассажир имеет право обратиться в сервисный центр для урегулирования ситуации.
5.4. При проведении регистрационных действий запрещено применение физического воздействия на оборудование, а также любые действия, которые могут привести к повреждению оборудования.
5.5. Запрещено препятствовать проведению регистрационных действий другим лицам.
5.6. Регистрация проезда предусматривает перевозку пассажира и его ручной клади. В случае если пассажир желает провезти в транспортном средстве багаж, он должен осуществить двойную регистрацию проезда.
5.7. Средства регистрации проезда для категорий граждан, которые имеют право на льготный проезд, не предоставляют права на бесплатный провоз багажа.
5.8. Если транспортное средство, в котором пассажир зарегистрировал проезд, вышло из строя во время работы на маршруте или не может продолжать работу на маршруте по другим причинам, а пассажир в течение 1 часа с момента наступления указанных обстоятельств изъявил желание продолжить передвижение по этому маршруту в том же направлении на другом транспортном средстве, регистрация проезда не осуществляется.
 
6. Общие положения о контроле за регистрацией проезда
6.1. Контроль за регистрацией проезда осуществляют контролеры.
6.2. Контролером может быть лицо, которое работает по трудовому договору и находится в штате перевозчика, или лицо, которое не находится в штате перевозчика (в случае привлечения перевозчиком к выполнению функций контроля других юридических лиц).
6.3. Основными функциями контролеров являются:
6.3.1. Проверка наличия зарегистрированных средств регистрации проезда у пассажиров.
6.3.2. Выявление недействительных средств регистрации проезда.
6.3.3. Проверка удостоверений у лиц, которые имеют право льготного проезда.
6.3.4. Проверка наличия обстоятельств, изложенных в п. 5.8 этих Правил.
6.4. Контроль регистрации проезда в случае использования билета осуществляется с помощью ручного терминала-считывателя путем считывания информации о регистрации билета.
6.5. Контроль регистрации проезда в случае использования электронного билета должен осуществляться контролером с использованием ручного терминала-считывателя.
6.6. В случае выявления пассажиров, которые не осуществили регистрацию проезда, контролер должен совершить действия, предусмотренные Правилами пользования городским электрическим транспортом на территории г. Харькова.
 
7. Особенности проведения регистрационных действий с билетами
7.1. Любое лицо имеет право приобретать один или несколько билетов через терминалы самообслуживания и сохранять их на протяжении срока действия до проведения регистрации в Системе. Билет действует в течение суток, в которые он был приобретен.
7.2. Каждый билет может быть зарегистрирован исключительно один раз.
7.3. После получения билета все риски случайной потери или порчи несет его владелец. В случае порчи билета, которая делает невозможным его регистрацию, владелец билета не имеет права требовать его замены на другой.
7.4. При регистрации билета путем компостирования информация, указанная в пп. «а» п. 2.2.4.2 этих Правил, обязательно передается на бортовой компьютер, после чего билет считается зарегистрированным в Системе.
7.5. В случае потери билета его стоимость не возмещается.
7.6. Приобретенные билеты и / или оплаченные за приобретение билета денежные средства возврату не подлежат.
7.7. Пассажир должен сохранять билет до окончания проезда, на который он осуществил регистрацию билета. В случае потери билета до окончания проезда или его повреждение до состояния, которое не позволяет провести идентификацию, пассажир считается таким, который не оплатил стоимость проезда.
 
8. Особенности проведения регистрационных действий с электронными билетами
8.1. С электронными билетами совершаются такие регистрационные действия:
8.1.1. Пополнение средств на электронном билете.
8.1.2. Регистрация проезда с одновременным уменьшением остатка предоплаченных средств.
8.2. Пополнение средств на электронном билете осуществляется:
8.2.1. Владельцем электронного билета через программно-технические комплексы самообслуживания (терминалы самообслуживания).
8.2.2. Оператором сервисного центра в случаях, предусмотренных п. 4.3 этих Правил, а также по результатам рассмотрения претензий пассажира.
8.3. Регистрация проезда осуществляется путем поднесения электронного билета пассажиром к валидатору-регистратору.
8.3.1. В случае успешной регистрации проезда на электронный билет записывается информация по содержанию п. 8.1.2. этих Правил. На электронном билете содержится информация относительно последних 
3 регистрационных действий с указанием даты и времени транзакции, уникального номера валидатора-регистратора, уникального номера транзакции и суммы транзакции.
8.3.2. В случае если регистрационное действие не было выполнено, валидатор-регистратор издает соответствующий сигнал.
8.4. При реализации права на льготный проезд пассажиры при входе в транспортное средство регистрируют проезд путем поднесения льготного электронного билета к валидатору-регистратору.
 
9. Разрешение конфликтных ситуаций
9.1. Сервисный центр принимает, обрабатывает, систематизирует информацию по обращениям относительно любых вопросов, связанных с работой Системы, в частности:
9.1.1. Выход из строя электронного билета.
9.1.2. Спорные вопросы продажи билетов и электронных билетов, пополнения средств на электронных билетах, регистрации проезда с помощью электронных билетов и билетов или невозможности ее осуществления.
9.1.3. Возникновение расхождений между данными в Системе и информацией, записанной на электронном билете.
9.1.4. Претензии и замечания относительно работы лиц, которые задействованы в ходе эксплуатации Системы.
9.2. Сервисный центр работает круглосуточно, без выходных.
 
10. Особенности выпуска, обращения и совершения регистрационных действий с электронными билетами, которые предоставляют право на льготный проезд
10.1. Электронные билеты, которые предоставляют право на льготный проезд, выпускаются по заказу государственных органов и органов местного самоуправления, на которые действующим законодательством Украины возложены полномочия по выдаче удостоверений на право льготного проезда городским электрическим транспортом.
10.2. Электронные билеты, которые предоставляют право на льготный проезд, могут быть применены исключительно лицом, которое имеет удостоверение на право льготного проезда городским электрическим транспортом, и при условии предъявления такого удостоверения. Нарушение этого правила влечет за собой административную ответственность за безбилетный проезд.
10.3. Регистрация проезда с помощью электронного билета, который предоставляет право на льготный проезд, осуществляется по общим правилам совершения регистрационных действий с электронными билетами.
 
11. Особенности работы Системы в Харьковском метрополитене
11.1. Валидаторы-регистраторы и валидаторы-компостеры регистрации проезда в КП «Харьковской метрополитен»:
11.1.1. Устанавливаются в пунктах пропуска.
11.1.2. Имеют специальную конструкцию, разработанную для использования в метрополитене.
11.1.3. Должны быть оснащены индикаторами с информацией, которую легко распознать в условиях станции метрополитена.
11.2. Валидаторы-регистраторы и валидаторы-компостеры регистрации проезда транспортными средствами КП «Харьковский метрополитен» должны выполнять все функции, предусмотренные п. 2.2.4.1, 2.2.4.2 этих Правил, кроме функций, предусмотренных пп. «г» п. 2.2.4.1 и пп. «в» п. 2.2.4.2 этих Правил. Такие валидаторы-регистраторы и валидаторы-компостеры должны иметь интерфейс для обмена данными.
11.3. Для получения права на проезд в КП «Харьковский метрополитен» пассажир должен совершить регистрационные действия в пункте пропуска перед выходом на перрон станции.
Пассажир имеет право сделать в пункте пропуска не более трех попыток проведения регистрационных действий с билетом или электронным билетом. Проведение большего количества попыток провести регистрационное действие считается нарушением п. 5.5 этих Правил. При отсутствии регистрации проезда в течение трех попыток пассажир должен покинуть местоположение валидаторов-регистраторов и валидаторов-компостеров в пункте пропуска. В этом случае пассажир имеет право обратиться в сервисный центр для урегулирования ситуации.

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу