Оголошення: конкурс на заміщення вакантних посад

12 августа 2017, 00:51
 

Департамент комунального господарства Харківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу технічного супроводження робіт на об’єктах благоустрою — 3 одиниці.
 
ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ на посаду головного спеціаліста: громадянство України; вища освіта другого (магістерського) рівня відповідного професійного спрямування; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; володіння державною мовою та роботою на комп’ютері.
 
Особи, які відповідають основним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:
 
— заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; копію документа про освіту; копію паспорта та військового квитка; інформацію про подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»; дві фотокартки 4х6см (без кута).
 
Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, м-н Конституції, 12, поверх 4, каб. 2. 
 
Телефон для довідок: 731-31-31.
Подписаться на новости

Выбрать по тегу