З 8 травня при реалізації складних побутових товарів необхідно застосовувати касові апарати

17 мая 2017, 07:34
 

Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що від 8 травня технічно складні побутові товари в Україні мають продаватися виключно через касовий апарат. Це стосується не тільки великих мережевих крамниць, а й кожного — навіть дрібного — підприємця.
 
Кабінет Міністрів ухвалив Постанову № 231від 16.03.2017, додавши перелік відповідних товарів. У списку понад 300 одиниць, серед яких: холодильники, плити, котли, кондиціонери, телефони та колонки.
 
Громадянам слід звернути увагу, що за незастосування реєстраторів розрахункових операцій передбачені як адміністративна відповідальність, так і фінансові санкції згідно Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
 
Відтепер продавець повинен підтвердити продаж товару документально. Таким чином, права покупців будуть захищені касовим чеком, що гарантуватиме можливість заміни або повернення товарів у випадку їх виходу із ладу чи виявлення їх невідповідності вимогам до якості та умовам експлуатації.
 
З повним Переліком товарів можна ознайомитися за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249891557
 
ГУ ДФС у Харківській області
Подписаться на новости

Выбрать по тегу