Уряд удосконалив порядок призначення допомоги одиноким матерям та дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

15 января 2016, 12:22
 

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 № 1181 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» змінено порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Допомога на дітей одиноким матерям (батькам) надаватиметься у розмірі, що дорівнює різниці між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, становитиме різницю між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Виплати у попередніх, мінімальних розмірах, призупинено.
Для призначення допомоги необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів.
Постановою передбачена можливість для громадян, які звернуться у період з січня по березень 2016 р. за наданням допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, призначення допомоги з 1 січня 2016 р.
Довідково: розмір прожиткового мінімуму
для дітей віком до 6 років:
- з січня - 1167 грн.,
- з травня - 1228 грн.,
- з грудня - 1313 грн.,
для дітей віком від 6 до 18 років:
-​ з січня – 1455 грн.,
-​ з травня – 1531 грн.,
-​ з грудня – 1637 грн.
 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу