Оголошення

1 сентября 2014, 07:00
 

Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району Харківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
— спеціаліста І категорії сектора соціального обслуговування громадян відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, інших категорій громадян пільгового контингенту управління праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району Харківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Вимоги до претендентів: бути громадянином України; мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіти державною та регіональною мовами в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків відповідно до вимог ст. 11 Закону України «Про засади державної мовної політики»; знати основні принципи роботи на комп’ютері;
— спеціаліста І категорії відділу праці та зайнятості управління праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району Харківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Вимоги до претендентів: бути громадянином України; мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; без вимог до стажу роботи; володіти державною та регіональною мовами в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків відповідно до вимог ст. 11 Закону України «Про засади державної мовної політики»; знати основні принципи роботи на комп’ютері.
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
— заяву про участь у конкурсі;
— заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
— фотокартку розміром 4х6 см (без кута);
— копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
— декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
— копію паспорта громадянина України;
— копію військового квитка.
Паспорт, трудова книжка, документи про освіту, військовий квиток пред’являються особисто.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 38г, каб. 11. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 364-68-41.

Подписаться на новости

Выбрать по тегу