До уваги суб’єктів виборчого процесу

30 апреля 2014, 09:03
 

Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» матеріали передвиборної агітації розміщуються лише у відведених для цього органами місцевого самоврядування місцях та на обладнаних стендах і дошках оголошень.
 
Забороняється розміщення друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.
 
Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.
 
Правилами благоустрою території міста Харкова, встановленими рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 р. № 504 / 11, заборонено:
 
— наклеювати на об’єктах благоустрою оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях;
 
— розміщати зовнішню рекламу без застосування спеціальних конструкцій безпосереднім нанесенням фарби або плівкових матеріалів, друкованої реклами (листівки, об’яви, афіші, агітаційні матеріали) на поверхні будинків (у т. ч. на вікнах та дверях), споруд, огорож та вуличного обладнання, дерев, покриття тротуарів, вулиць та доріг.
 
За порушення цих Правил передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Харківська міська рада закликає всіх суб’єктів виборчого процесу беззаперечно дотримуватися вимог чинного законодавства та не допускати порушень Правил благоустрою території міста Харкова.
 
Харківська міська рада
Подписаться на новости

Выбрать по тегу