Рішення про внесення змін в рішення 19 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 26.09.2012 № 870/12

28 марта 2014, 10:40
 

У К Р А Ї Н А
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
__ сесія 6 скликання
 
від __________ № ____/14
м. Харків
 
ПРОЕКТ
 

Рішення
про внесення змін в рішення 19 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 26.09.2012 № 870/12  «Про впорядкування діяльності суб’єктів господарювання у сфері інформаційних технологій та зв’язку»

 
З метою підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності, створення сприятливих умов для ефективного надання послуг населенню у сфері інформаційних технологій і зв’язку, згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про телекомунікації», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в рішення 19 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 26.09.2012 № 870/12 «Про впорядкування діяльності суб’єктів господарювання у сфері інформаційних технологій та зв’язку», виклавши його в наступній редакції:
«1. Доручити комунальному спеціалізованому підприємству «Інженерні мережі» здійснювати моніторинг та координацію розміщення суб’єктами господарювання телекомунікаційних мереж, місць розташування технічних засобів телекомунікацій у житлових, нежитлових будівлях, спорудах, що належать територіальній громаді міста Харкова, і на земельних ділянках комунальної власності.
2. Доручити комунальному спеціалізованому підприємству «Інженерні мережі» в установленому законом порядку укладати договори на розміщення телекомунікаційних мереж, технічних засобів телекомунікацій у житлових, нежитлових будівлях, спорудах та місцях розташування, що належать територіальній громаді міста Харкова, і на земельних ділянках комунальної власності.
3. Установити, що плата за розміщення телекомунікаційних мереж, технічних засобів телекомунікацій у житлових, нежитлових будівлях, спорудах та місцях розташування, що належать територіальній громаді міста Харкова, і на земельних ділянках комунальної власності щомісяця у формі попередньої оплати перераховується суб’єктами господарювання згідно з умовами договору на поточний рахунок комунального спеціалізованого підприємства «Інженерні мережі».
3.1. Зобов’язати, комунальне спеціалізоване підприємство «Інженерні мережі» здійснювати компенсацію балансоутримувачу житлових, нежитлових будівель, споруд, що належать територіальній громаді, відповідно до наданих місць, згідно чинного законодавства та на договірних засадах.
4. Доручити комунальному спеціалізованому підприємству «Інженерні мережі» розробити і вести загальну базу даних телекомунікаційних мереж, місць розташування технічних засобів телекомунікацій в місті Харкові.
5. Визначити пріоритетним направленням використання грошових коштів комунального спеціалізованого підприємства «Інженерні мережі», які отримані від господарської діяльності, фінансування видатків на поточний ремонт конструктивних елементів житлових будівель, які належать територіальній громаді міста Харкова, та розвиток комунальних засобів масової комунікації».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії та секретаря Харківської міської ради. 
 
Міський голова Г.А. Кернес

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу