Розпорядження про відведення на території міста Харкова місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час підготовки проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 р.

7 марта 2014, 09:52
 

У К Р А ї Н А
ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
 
від 03.03.2014  № 7 / 1
 

Розпорядження
про відведення на території міста Харкова місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації  під час підготовки проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року

 
З метою створення належних умов для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу під час підготовки до проведення позачергових виборів Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року, для забезпечення додержання принципу рівних умов щодо кандидатів на пост Президента України, керуючись ч. 8 ст. 59, ч. 14 ст. 64, ч. 10 ст. 90 Закону України «Про вибори Президента України», ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
 
1. Відвести місця для розташування стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації (додається).
 
2. Головам адміністрацій районів Харківської міської ради:
 
2.1. Спільно з Департаментом житлового господарства Харківської міської ради (Нехорошков Р. Б.), КП «Жилкомсервіс» (Яковлев О. А.), КП «Харківблагоустрій» (Слівінська К. І.), КП «Міський інформаційний центр» (Попов О. В.):
 
2.1.1. Обладнати та привести у належний стан стенди та дошки оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації.
 
Термін виконання: до 05.03.2014.
 
2.1.2. Здійснювати контроль за станом стендів і дощок оголошень.
 
Термін виконання: протягом виборчого процесу.
 
2.2. Спільно з Департаментом комунального господарства Харківської міської ради (Кітанін В. О.), Департаментом будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради (Чумаков В. М.) здійснити заходи щодо недопущення розміщення матеріалів передвиборної агітації, політичної реклами, у тому числі повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.
 
Термін виконання: протягом виборчого процесу.
 
3. Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради (Топчій В. О.) організувати спільно з міським управлінням ГУ МВС України в Харківській області (Болюх І. В.) координацію заходів щодо забезпечення охорони громадського порядку в місцях розташування стендів та дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації відповідно до додатку.
 
Термін виконання: протягом виборчого процесу.
 
4. Департаменту організаційної роботи Харківської міської ради (Борисенко Д. М.) забезпечувати узагальнення інформації про хід виконання цього розпорядження.
 
Термін виконання: протягом виборчого процесу.
 
5. Координацію та контроль за виконанням розпорядження покласти відповідно на заступника міського голови — керуючого справами виконавчого комітету міської ради Тимчук А. Л. та секретаря Харківської міської ради Новака О. М.
 
Міський голова Г. А. Кернес
 

Додаток
до розпорядження
Харківського міського голови
від 03.03.2014 року № 7 / 1
 
 

Місця розташування стендів, дощок оголошень
у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації

http://izvestia.kharkov.ua/content/documents/11582/1158130/files/Місця розташування стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.pdf

Подписаться на новости

Выбрать по тегу