Оголошення: конкурс на заміщення вакантної посади

20 февраля 2014, 00:01
 

Управління Держземагентства у м. Харкові Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
 
— спеціаліста I категорії відділу державного земельного кадастру.
 
Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта професійного спрямування «Землевпорядкування та кадастр» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, володіння українською мовою, володіння комп’ютером.
 
Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеню; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік; копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України; медичну довідку про стан здоров’я претендента на посаду за формою № 133 / о (затверджену наказом МОЗУ від 30.07.2012 № 578); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 
Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: місто Харків, вул. Квітки-Основ’яненка, 7, поверх 4, кімн. № 406, тел. 760-70-16.
 
Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається по тел. 760-70-16.
 
Подписаться на новости

Выбрать по тегу