Розпорядження про призупинення масових заходів у місті Харкові

25 ноября 2013, 09:12
 

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКИЙ 
МІСЬКИЙ ГОЛОВА
 
від 22.11.2013 № 76/1
 

Розпорядження
про призупинення масових заходів у місті Харкові

 
Враховуючи подання в. о. начальника Харківського міського управління Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області від 22.11.2013 № 23.2 / 6280 «Про призупинення масових заходів в місті Харкові» у зв’язку з реєстрацією підвищення рівня захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями в місті, з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, усунення небезпечних факторів проживання населення міста Харкова, на підставі ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», керуючись ст. ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Призупинити проведення на території міста Харкова масових заходів з 22 листопада 2013 року до окремого розпорядження.
2. Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно‑масових заходів.
3. Начальнику Харківського міського управління Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області, головному державному санітарному лікарю м. Харкова Зубковій І. А. 
здійснювати постійний контроль за рівнем захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в місті.
4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю (Сідоренко Ю. С.) довести це розпорядження до відома населення міста через засоби масової інформації.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Терехова І. О.
 
Міський голова Г. А. Кернес

 

Подписаться на новости

Выбрать по тегу