Позиція Міністерства доходів і зборів щодо слідчих дій у приміщенні бізнес-центру «Лотос»

8 ноября 2013, 09:11
 

У зв’язку з резонансом навколо слідчих дій, що проводилися у бізнес-центрі «Лотос», повідомляємо, що 6 листопада 2013 року працівниками органів доходів і зборів Харківської області на підставі ухвали Київського районного суду м. Харкова від 31.10.13 проведено обшук у одному з кабінетів орендаторів офісу, розташованого у чотирьохповерховій будівлі за адресою: місто Київ, вул. Туполева, 19.
 
Одним з орендаторів розташованого у цьому приміщенні серверу є товариство, щодо якого проводиться досудове розслідування за фактом несплати податків у розмірі 3 мільйонів гривень. Обшук проводився на основі наявних у кримінальному провадженні даних про знаходження у приміщенні за вказаною адресою доказів, що мають значення у провадженні.
 
За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено обладнання, на якому встановлено інформацію про тіньову діяльність підприємства, щодо якого ведеться слідство.
 
Слідчі, а також працівники податкової міліції, що брали участь у проведенні обшуку, були вдягнуті в одяг ділового стилю.
 
Підкреслюємо, що жодних претензій до діяльності ТОВ «Бізнес центр «Лотос» (один із засновників — Луценко Олексій Юрійович), якому належить приміщення, слідчі підрозділи фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України не мають.
 
Також повідомляємо, що обшуки у приміщеннях, які займає народний депутат України Луценко Ірина Степанівна, не проводились.
 
Міністерство доходів і зборів України наголошує, що усі слідчі дії проводилися виключно у межах діючого законодавства та не мають жодного політичного підґрунтя.
 
Прес-служба ГУ Міндоходів у Харківській області
Подписаться на новости

Выбрать по тегу