Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

25 октября 2013, 09:37
 

Звіт
про періодичне відстеження результативності регуляторного акта — рішення 29 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 24.12.2008 р. № 368 / 08 «Про затвердження Порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних, транспортних, ритуальних та інших послуг для встановлення (погодження) тарифів на ці послуги»
 
1. Вид та назва регуляторного акта — рішення 29 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 24.12.2008 р. № 368 / 08 «Про затвердження Порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних, транспортних, ритуальних та інших послуг для встановлення (погодження) тарифів на ці послуги».
2. Виконавець заходів з відстеження — Департамент економіки та комунального майна.
3. Прийняттям даного регуляторного акта ставилось за мету:
• виконання Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», «Про поховання та похоронну справу», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також Порядків формування тарифів на послуги тепло-, водопостачання, водовідведення, вивезення побутових відходів, утримання будинків і прибудинкових територій, затверджених постановами Кабінету Міністрів України;
• здійснення державної та міської політики ціноутворення;
• сприяння ефективній роботі ринку житлово-комунальних, ритуальних. транспортних та інших послуг;
• забезпечення балансу інтересів влади, громадян та держави.
4. Заходи з відстеження проводились у термін з 07.10.13 р. по 21.10.13 р.
5. Тип відстеження — повторне.
6. Метод одержання результатів відстеження — статистичний.
7. Заходи з відстеження результативності виконані шляхом проведення аналізу тривалості розгляду звернень суб’єктів господарювання до виконавчого комітету Харківської міської ради щодо встановлення тарифів за допомогою офіційної статистичної інформації та оцінки показників, визначених при проведенні аналізу регуляторного впливу.
8. Після проведення аналізу тривалості розгляду звернень суб’єктів господарювання до виконавчого комітету Харківської міської ради щодо встановлення тарифів виявлено, що в 
І півріччі 2013 року в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року середній термін розгляду звернення (від надходження звернення до винесення рішення виконавчого комітету Харківської міської ради) скоротився з 64 до 48 календарних днів, або на 25 %.
9. Відстеження результативності рішення 29 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 24.12.2008 р. № 368 / 08 «Про затвердження Порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних, транспортних, ритуальних та інших послуг для встановлення (погодження) тарифів на ці послуги» дозволяє зробити висновок, що визначені цілі, встановлені при прийнятті даного регуляторного акта, досягнуті повністю.
Регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей. Результати реалізації його положень мають позитивну динаміку. Необхідність внесення змін та доповнень до регуляторного акта може бути викликана лише впливом зовнішніх чинників, зокрема зміною діючого законодавства.
 
Заступник міського голови — директор Департаменту економіки та комунального майна М. І. Фатєєв
Подписаться на новости

Выбрать по тегу