Справа — тютюн

25 октября 2013, 09:30
 

На кордоні виявлено 20 кг дурман-трави в ящику для сміття.

Спробу незаконного переміщення некурильного тютюну — насваю було припинено співробітниками Харківської митниці Міндоходів спільно з працівниками прикордонної служби в пункті пропуску «Тополі».
 
Речовину темно-зеленого кольору, що містить рослинні компоненти, було виявлено під час проведення митно-прикордонного контролю поїзду сполученням «Ташкент — Харків». 50-річний громадянин Узбекистану приховав від митного контролю 20 кг насваю в ящику для сміття, помістивши речовину в пластикові пляшки.
 
В результаті у відношенні порушника було складено протокол за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України «переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з їх конфіскацією.
 
Довідково. Насвай — вид некурильного тютюнового виробу, традиційний для Центральної Азії. Основними складовими насвая є тютюн і гашене вапно та інші компоненти. Гашене вапно або зола змінюють кислотність середовища (в лужну сторону) і збільшують всмоктування нікотину в кров через слизову оболонку ротової порожнини. Вживання насвая викликає нікотинову залежність.
 
ГУ Міндоходів у Харківській області
Подписаться на новости

Выбрать по тегу